Veç Kesh me Xhejlane Tërbunja - 27.02.2021 ATV

 • Objavljeno Pred mesecem

  ATV

  Trajanje: 1:31:45

  ✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/Subscribe slkey.info/cd/z_xW0xaiShue0GDQhGURF.html
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.

  Follow ATV on:
  FB: smarturl.it/ATVfb​
  IG: smarturl.it/ATVig​
  WEB: atvlive.tv/​
  Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​
  All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media


  Veç Kesh me Xhejlane Tërbunja - 27.02.2021 ATV

GeniusGaming
GeniusGaming

Fajmnderit , shuamm fajmnderittt , kuater , fajmnderit

Pred 18 dnevi
Baba Ani
Baba Ani

Imadh o kryeqyteti i prishtines

Pred 20 dnevi
M.H
M.H

O ma t'mirit❤️

Pred 22 dnevi
Tomy Hilfiger
Tomy Hilfiger

E paske dhi si emsion

Pred 25 dnevi
Bardhi M
Bardhi M

Shum keq, ironike, ofenduse dhe aspak profesionale kjo moderatorja. Por djemt u treguan shum tolerant edhe u munduan shum te bin ne nivel te saj ta kryn ket episod.

Pred 26 dnevi
Hektor Kryeziu
Hektor Kryeziu

Kush po ja gjen nje kurs tgjuhesh shqipe xhejlanes se fort keq i ka punt mare edhe dorrën haj haj

Pred 29 dnevi
Castriota Gjergj
Castriota Gjergj

Humorista Ma tfort Kurr Ska pas Edhe Kurr Ska me pas

Pred mesecem
De facto Bessi
De facto Bessi

Oj xhejlane ske nevoj aq shume me bertit.pak zanin ma ulet

Pred mesecem
ardison bajrami
ardison bajrami

qfar pytje i bon palidhje plus pi offendon shko mso me fol edhe me kan profsjonal

Pred mesecem
Astrit Bekteshi
Astrit Bekteshi

Lsho RRRRRRRRR oj moter se tu RRRRudh guha... qRRRR

Pred mesecem
Arton haliti
Arton haliti

Fack

Pred mesecem
Patriot Brb
Patriot Brb

Zeqa nkit emisjon minoritet

Pred mesecem
Behar Taraku
Behar Taraku

Turqisht. 👎🏻

Pred mesecem
StelaQendrim Gashi
StelaQendrim Gashi

Vec aty turqisht ekeni tepru. Fukkk Derrdogan.

Pred mesecem
Eromosele Felix
Eromosele Felix

Tako sam uzbuđena što je moj slomljeni brak obnovljen. "Nedavno smo se pomirili, iako je bilo teško. Prošlo je više od mjesec dana i sve se čini kao da se vratilo u normalu. Počeo je da se ponaša prema meni bolje i to je bio proces ozdravljenja za oboje. Noćna kobila koja je trajala gotovo dvije godine prije nego što smo prekinuli napokon je gotova. Kao da smo se ponovno zaljubili! Oboje smo ostavili prošlost iza sebe i pokušavamo da krenemo naprijed_ i prvi put nakon dugo vremena budućnost izgleda puno svjetlije. Ne mogu u svijetu izraziti koliko sam zahvalan dr. uduebor što sam oživio kao da smo napokon ponovno otkrili one stvari jedna o drugoj zbog kojih smo upali ljubav na prvom mjestu. Sva briga i stres jednostavno su nestali. Hvala doktore uduebor što ste spasili moj propali brak i vratili mi muža! " Ja i moj suprug opet sretno živimo zajedno. Sve zahvaljujući dr. Uduebor.ako i vi imate problema s ognjištem. Kontakt (dr.uduebor@gmail.com) ili Whatsapp (+2349044159370),

Pred mesecem
Nard Mirashi
Nard Mirashi

Al ld de sac

Pred 11 dnevi
Adrian Amiti
Adrian Amiti

Gixhës si ngjan me fol normal ma mir pi rin me fol si te fara e flliqt🤪👍

Pred mesecem
Bon Bon
Bon Bon

Shume bukur! Respekt!

Pred mesecem
KASTRIOTMehmeti
KASTRIOTMehmeti

hej mime ti je nga egjeli qe lun apo

Pred mesecem
Shero Shero
Shero Shero

n Kosov veq Kengtar dhe Moderator dhe Misione t lodhta sen tjeter skishmi pat

Pred mesecem
mentor
mentor

tfort jeni hahahaha

Pred mesecem
SMOoKi
SMOoKi

Te vetmit aktor qe jav kqyri intervistat krejt Respekte

Pred mesecem
SMOoKi
SMOoKi

@Ca Ca po po edhe ata per kit sport baba jon ata jon tmon aktor qe ne cilin do zhaner i pershtaten

Pred mesecem
Ca Ca
Ca Ca

Po mendon ty tpelqejn Nket zhander po jan tmir ? sesa per aktor ne Kosov me Luan Jaha , Naser Rafuna , Fatmir Spahiu besom nuk ka

Pred mesecem
djal oshi
djal oshi

qfar zani kjoi spikerja perr ....

Pred mesecem
Shpat Parashumti
Shpat Parashumti

Gjuha shqipe flitet me R dhe jo me RR

Pred mesecem
MGM G
MGM G

@Shpat Parashumti ja nise ti mejher me Rakuca a? O Haluc i mërdhit, maje ti lucin aty ngat vetit e mos u bo Qyrr. Kqyr Bal qka pot thom, ti shprehu qysh kish qef ama mos jep këshilla palidhje ktu.

Pred 22 dnevi
4PAC
4PAC

@MGM G Bravo be 👏

Pred 22 dnevi
Shpat Parashumti
Shpat Parashumti

@MGM G Kur te rruna e rruj qysh duhet mirpo fjalt si mirrembrrema mirre etj etj , besoj qe e kuptove shume kjart cka dashta me thon , e mos mu kap perr karri herren tjeterr

Pred 22 dnevi
MGM G
MGM G

@Shpat Parashumti Gjuha Shqipe i ka 36 shkronja e jo 35 Kshtu qe Gjuha Shqipe flitet me R edhe me RR Me nis tash qysh po thu ti, ish duft tash met than „pse po Ren o Bur“ Ohhh mos Rrej o Burr se ja ke fut palidhje. Ti a thu Mysafirit „Rri edhe pak apo Ri ri edhe pak“? Secila Fjal Shqipe që ësht për të folur apo shkruar me RR duhet edhe ashtu me Fol edhe me shkru. Rruga, Rrafsh, Rrallë, Rregull, Rrethi, Rrezatim, Rrezik, Rrezit, Rraja (Rrënjë), Rri, Rrip, Rritem, Rroba, Rrota, Rrushi etj etj. Hajt tash foli ti kto fjal me R dhe ndije se qysh tingllojn. Tjera her kur të Rruhesh Rruju mir e mos e le për një R

Pred 22 dnevi
Shpat Parashumti
Shpat Parashumti

4pac nuk osht e thone ne cdo fjal mi qpu me rr qaty esenca

Pred mesecem
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

Asni njeri nuk osht kreativ me kriju diqka vet perveq kopjues .nket rast ky emision osht kopje e ROBI PLAKET KUR DO VET

Pred mesecem
ibo ibrahimi
ibo ibrahimi

Qfar moderatore Bajat kokaaa

Pred mesecem
Flamur Amzai
Flamur Amzai

Veq ti xhek si loqkk jee gojen e omel si loqkk♥️

Pred mesecem
F A
F A

Djemt ne kurbet po e marrin babin e tyre ne moshe anej po babi tyre vec rrinte i merzitur, nje darke ato e bejn mhb me e dergu ne shtepi publike babin e tyre...e kthejn babin ne shtepi e babi i tyre shum i lumtur edhe e pyesin babin "he mo ba si ja kalove" babi pergjigjet: "shum mir djem po vec nje pyetje kisha, ajo mami juaj gojen a vec me henger buk e ka pas"

Pred mesecem
Dion Dragaqina
Dion Dragaqina

Ni lop ktu ni lop anej un luva

Pred mesecem
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha

😂😂😂😂😂😂😂,flej flej, 😃😃😃🔥🔥🔫👍

Pred mesecem
Julia norvegji
Julia norvegji

haha shum artista te mir jeni vazhdoni kur mos u nalshi treshi

Pred mesecem
Arian Braimi
Arian Braimi

Oj gazetare thuhet ne kryeqytetin e Kosoves ne Prishtine. Jo ne kryeqytein e Prishtines. Spo disha qe Prishtina ka kryeqytet.

Pred mesecem
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

E kish edhe prishtina ni kryeqytet e qaj kryqytet e kish edhe aato tvetin 😂😂😂😂😂j

Pred mesecem
MGM G
MGM G

Pse Femrat çdo Mengjes kur zgjohen prej gjumit i krujn Syt? Sepse skan Koqe😜

Pred mesecem
M.H
M.H

Hahahaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 22 dnevi
Ajet Thaqi
Ajet Thaqi

Ma eret kapasvyt ket Emision me qel ojj gjekee..Respekt veq kesh

Pred mesecem
Bisnizmen
Bisnizmen

a je normal more Xhejlane Tërbunja ti ma mir te kishe dalur lakuriq se sa qe e paske veshur ate ne pjesen e nalt taman te koke e mir per me te punsuar ne PLAY BOY se edhe ti asi ishe more kuder a ki familje ti more si nuk te vjen keq me dal ashtu ne TV.

Pred mesecem
M.H
M.H

Ti po jetoke hala ne kohen e Skenderbeut

Pred 22 dnevi
StelaQendrim Gashi
StelaQendrim Gashi

Ja qive robt burr. Asnje qe i shihen cicat. Ne amerike i dalin pa jeleka neper qytet 1 her ne vit. Hape trunin se sje ty jetu me shpata por ne kohen e globalizmit.

Pred mesecem
Ardita Dita
Ardita Dita

Qysh spo priton me hanger mut se... bali i keq

Pred mesecem
Random!
Random!

Shoku e paske tepru pak me ket koment. Vec qafa po i doket se asni pjese te gjoksit se paska qit jashte. Me mentalitete te tilla kena me mbet nLindje te Mesme.

Pred mesecem
Naim Shuleta
Naim Shuleta

Turku te 4ve po edini qka.

Pred mesecem
Julia norvegji
Julia norvegji

shum artista te mir vetem vazhdoni

Pred mesecem
Sheki Sheki
Sheki Sheki

Urime per emisionin .ju lutem vazhdoni me pjesen,me kamera te fshehta eshte shume e qellume.

Pred mesecem
gold.agfansat
gold.agfansat

Gold ag pe domi

Pred mesecem
gold.agfansat
gold.agfansat

Ftone gold ag

Pred mesecem
Jetmir Osmani
Jetmir Osmani

Ama pak palidhje veq fara flliqt qe e kan ndreq

Pred mesecem
Aurora Osmani
Aurora Osmani

bravo fara flliqt😍😍

Pred mesecem

Naprej

People Who Didn't See It Coming

9:52

People Who Didn't See It Coming

SSSniperWolf

Ogledi 4,8 mio.

POLKAHOLIKI - LJUBLJENA (Official Video)

3:26

Veç Kesh me Xhekin - 13.02.2021 ATV

1:04:55

CBC TV Shpk Nazı - Episodi 30

43:46

CBC TV Shpk Nazı - Episodi 30

CBC TV

Ogledi 905 tis.

1KL - Fara e Flliqt 14.03.2021

39:42

1KL - Fara e Flliqt 14.03.2021

1 Kafe me Labin

Ogledi 44 tis.

Schengen Visa - Episoda 4

33:31

Schengen Visa - Episoda 4

Schengen Visa

Ogledi 199 tis.

Sevdai Radogoshi (Qumili) dhe Rasim Thaqi (Cima) (Emisioni i plote)

1:04:18

Fara e Flliqt - Episodi 14 Sezona 2

22:20

Fara e Flliqt - Episodi 14 Sezona 2

Fara e Flliqt Official

Ogledi 235 tis.

People Who Didn't See It Coming

9:52

People Who Didn't See It Coming

SSSniperWolf

Ogledi 4,8 mio.

POLKAHOLIKI - LJUBLJENA (Official Video)

3:26

Audi RS6 generations DRAG RACE

15:40

Audi RS6 generations DRAG RACE

carwow

Ogledi 2,1 mio.

FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS

0:36

FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS

5-Minute Crafts FAMILY

Ogledi 136 mio.

Luka Doncic (30 points) Highlights vs. LA Lakers

2:38