Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

 • Objavljeno Pred 19 dnevi

  VizioniLibonia

  Trajanje: 04:08

  Follow VizioniLibonia on…
  TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
  FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
  IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
  Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
  Muzika - Miti geci - ylber aliu
  Orkestrimi -Miti Geci
  Texti - Fatmir muja
  © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

Oh zot Babe Nane mi knaq 🕋🕋💐💐

Pred uro
abbsnn cose
abbsnn cose

Prindi ne gjendje per ta qit buken prej goje me ja dhon fmijeve Elhamdulilah ne qe i kemi prinderit E ato qe si kan Allahu i meshiroft u takofshi ne xhenet ❤️

Pred 5 urami
Viola Vata
Viola Vata

Te kendofte zemra.... Je Artiste.!!!❤🌹 Madhi per Prindrit nuk na heqet kurr🙏🤗Zoti i ruejte e ua shperblefte mundin qe Kane bere per ne. 🙏 se ne Sado qe te mundohemi nuk mundena me ua shperblye.!!!

Pred 11 urami
Sovii Burnazi
Sovii Burnazi

Na dogje zemren me kete kange moj Shyrete te lumte goja jet e shendet te dhante Zoti ty dhe gjithe prinderve ne te gjithe boten

Pred dnevom
Zhaku_007
Zhaku_007

Kush jan kta 450 vet si se kan pelqy ket kang mund ta di arsyen pse?

Pred 2 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

Pred 5 urami
Aishe Ademi
Aishe Ademi

Hallall se ju jep ksaj rini me ditë se ca don me than fjala Nan e bab 😘😘😘

Pred 2 dnevi
Elmaz Bone
Elmaz Bone

(😣o

Pred 3 dnevi
Ramiz Hoti
Ramiz Hoti

Sado zemra me jetu Nuk e ndjen pa e provu Se çfarë halle kanë baba e nana Mora vesh kur prind u bana. Mfal o Zot që i kam ngushtu Çka s'kanë pas u kam kërku Oh ju kam kërku. Ndoshta zemra ju ka plas Shumë kanë dashtë po nuk kanë pas Oh po nuk kanë pas. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë. Ni ofshamë prej fmis me dal Zemra e prindit se bon ballë E jep shnetën, harron vetën Me ja u ba të lumtur jetën. T'kisha mujt me i përqafu Edhe falje me u kërku Falje me u kërku E çdo ditë me i puth në ballë Që m'kanë rrit me hallall M'kanë rrit me hallall. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë.

Pred 3 dnevi
miko foin
miko foin

🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

Pred dnevom
bowen voowy
bowen voowy

Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

Pred 3 dnevi
dolita windo
dolita windo

🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

Pred 12 urami
minij hooi
minij hooi

ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

Pred 4 dnevi
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

rrnofsh 100 vjet

Pred 3 dnevi
AN HARDEST
AN HARDEST

Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

Pred 4 dnevi
bodoti qwiu
bodoti qwiu

FJAL TE VERTETA 😢😢😢😢😢SA HER E KAM DEGJU KET KANG .....FJAL TE SHPIRTIT 👌👌👌👌SA BUKUR KENDON O BILBIL I SHQIPTARISE 🇦🇱🇽🇰

Pred 2 dnevi
Lirie Hasani
Lirie Hasani

Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin

Pred 5 dnevi
Zehra Mashollaj
Zehra Mashollaj

Dzarafina cefstergu52g

Pred 3 dnevi
Lorencgaxha Lorencgaxha
Lorencgaxha Lorencgaxha

Te lumt goja

Pred 5 dnevi
minij hooi
minij hooi

Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

Pred 4 dnevi
Ptao Tom
Ptao Tom

Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

Pred 5 dnevi
bodoti qwiu
bodoti qwiu

kurr skem me mujt mi dal hakesh Babës e Nanes 😥🤲

Pred 2 dnevi
bodoti qwiu
bodoti qwiu

O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤

Pred 5 dnevi
11 11
11 11

⭐⭐⭐

Pred 5 dnevi
Minire Berisha
Minire Berisha

Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️

Pred 6 dnevi
Ptao Tom
Ptao Tom

Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

Pred 5 dnevi
Tila Lami
Tila Lami

🥰😍💕💖💝❤

Pred 6 dnevi
Ahahaha Ahahahah
Ahahaha Ahahahah

Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

Pred 6 dnevi
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

Pred 5 dnevi
Serafin Gjokaj
Serafin Gjokaj

Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

Pred 7 dnevi
Naxhije Zivoli
Naxhije Zivoli

Viola nga zemra tknaq mashallah

Pred 7 dnevi
Fidaija Mujaj
Fidaija Mujaj

🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

Pred 7 dnevi
mikin lirou
mikin lirou

Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

Pred 7 dnevi
Bere KSMS
Bere KSMS

Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

Pred 7 dnevi
Bleona Rexha
Bleona Rexha

rrnofsh 100 vjet

Pred 7 dnevi
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

Prindrit Mih Pass 😭

Pred 8 dnevi
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

Pred 8 dnevi
mikin lirou
mikin lirou

🥺🥺🥺🥺

Pred 7 dnevi
bofooit gojo
bofooit gojo

Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

Pred 8 dnevi
Luani Luani
Luani Luani

Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Pred 8 dnevi
mikin lirou
mikin lirou

Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.

Pred 6 dnevi
Marjeta Koni
Marjeta Koni

Bravo shyrete shum keng bukur

Pred 9 dnevi
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj

Ufff sa e mir ♥️😢😢

Pred 9 dnevi
bofooit gojo
bofooit gojo

E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

Pred 8 dnevi
Kendro Presley
Kendro Presley

Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

Pred 9 dnevi
Kendro Presley
Kendro Presley

@Lea Q faleminderit :)

Pred 6 dnevi
Lea Q
Lea Q

Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.

Pred 6 dnevi
Riema last
Riema last

Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

Pred 9 dnevi
Fehime Tahiri
Fehime Tahiri

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 9 dnevi
Zejd Osmani
Zejd Osmani

Haha

Pred 10 dnevi
geni ineg
geni ineg

😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 10 dnevi
adn bra
adn bra

Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

Pred 11 dnevi
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻

Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

Pred 11 dnevi
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki

Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

Pred 11 dnevi
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki

Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

Pred 11 dnevi
Ibadete zalam
Ibadete zalam

me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

Pred 12 dnevi
Emi Sava
Emi Sava

🥺🥺🥺🥺

Pred 12 dnevi
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu

😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 12 dnevi
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 12 dnevi
ADELINA HOXHA
ADELINA HOXHA

O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

Pred 12 dnevi
Mimoza Gjediku
Mimoza Gjediku

Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

Pred 12 dnevi
Avni Krasniqi
Avni Krasniqi

E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

Pred 12 dnevi
Paul Mccartney
Paul Mccartney

Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

Pred 13 dnevi
cavidan vatansever
cavidan vatansever

Ne kadar guzel yorum 👍

Pred 13 dnevi
Arsim Balaj
Arsim Balaj

❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

Pred 13 dnevi
Azemine kozhani
Azemine kozhani

Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

Pred 13 dnevi
Aslan sali
Aslan sali

Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

Pred 13 dnevi
Dion Kurti
Dion Kurti

Oh oh madhethtija të pret!

Pred 13 dnevi
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska

😔😢😪😭

Pred 13 dnevi
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska

Bravo 👏🎤🎼

Pred 13 dnevi
hajrie Kelmendi
hajrie Kelmendi

Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Pred 13 dnevi
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi

Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Pred 13 dnevi
Arta Prendi
Arta Prendi

👏👏🙏🙏💫💫💥💥

Pred 13 dnevi
Ardiana Krasniqi
Ardiana Krasniqi

❤❤❤❤❤❤🤲

Pred 14 dnevi
Lule Zefi
Lule Zefi

Bravo 👏❤️

Pred 14 dnevi
Adisa Bytyqi
Adisa Bytyqi

Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

Pred 14 dnevi
Davida Qarku
Davida Qarku

O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

Pred 14 dnevi
Xhuli Topalli
Xhuli Topalli

😢😢💖

Pred 14 dnevi
Mehmed Boss
Mehmed Boss

Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

Pred 14 dnevi
Ilkaa's world
Ilkaa's world

*respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

Pred 14 dnevi
Riku Kokoneshi
Riku Kokoneshi

Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

Pred 14 dnevi
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi

Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

Pred 14 dnevi
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi

Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

Pred 14 dnevi
Gen ny
Gen ny

17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

Pred 14 dnevi
Gen ny
Gen ny

@Dona Dona jam pa letra

Pred dnevom
Dona Dona
Dona Dona

Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

Pred 10 dnevi
Happy ila
Happy ila

Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

Pred 14 dnevi
Joanna
Joanna

Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

Pred 14 dnevi
Anita Seciri
Anita Seciri

https://youtu.be/2Rsh5yk88IA

Pred 14 dnevi
Anita Seciri
Anita Seciri

Helooo

Pred 14 dnevi
Eriona Hoxha
Eriona Hoxha

Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

Pred 15 dnevi
genti genti
genti genti

Te lumt goja

Pred 15 dnevi
Joanna
Joanna

O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

Pred 14 dnevi
Gjakova 20
Gjakova 20

Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

Pred 15 dnevi
Hane Gjoka
Hane Gjoka

O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

Pred 15 dnevi
Miriana Kraja
Miriana Kraja

Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

Pred 15 dnevi
Christi Ortega
Christi Ortega

1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

Pred 15 dnevi
Gentonis Ukaj
Gentonis Ukaj

Amin

Pred 15 dnevi
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti

suksese ju dua

Pred 15 dnevi
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji

Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Pred 15 dnevi
shkelzen guraziu
shkelzen guraziu

Tlumt me kengen ma tmir per momentin

Pred 15 dnevi
Enver Imeri
Enver Imeri

Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

Pred 15 dnevi
Arberita Spahiu
Arberita Spahiu

Dkdndjd

Pred 8 dnevi
Syzana Berisha
Syzana Berisha

😭😭😭😭😭😭🤲

Pred 9 dnevi
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu

Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

Pred 15 dnevi
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku

Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

Pred 15 dnevi
Lerdona Krasniqi
Lerdona Krasniqi

Te lumt ylli I muzikes

Pred 15 dnevi
Marjeta Delijaj
Marjeta Delijaj

O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

Pred 16 dnevi
Shqipe Abdullahu
Shqipe Abdullahu

Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

Pred 16 dnevi
Deliza Rukolli
Deliza Rukolli

Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

Pred 16 dnevi
R R
R R

Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

Pred 16 dnevi
nijuo joing
nijuo joing

femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

Pred 16 dnevi
ar ujkaj
ar ujkaj

O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

Pred 16 dnevi
Martine Kola
Martine Kola

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 16 dnevi
Erena Nezaj
Erena Nezaj

❤❤❤❤

Pred 16 dnevi
Merem Shabani
Merem Shabani

Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

Pred 16 dnevi
nijuo joing
nijuo joing

Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

Pred 16 dnevi
Ardian Mustali
Ardian Mustali

O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

Pred 16 dnevi
iam_lina_93
iam_lina_93

Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰

Pred 16 dnevi
Elisa Shabani
Elisa Shabani

❤️❤️❤️❤️

Pred 16 dnevi
Vera Uka
Vera Uka

Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️

Pred 16 dnevi
mikin lirou
mikin lirou

Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

Pred 6 dnevi
senni bgon
senni bgon

Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰

Pred 16 dnevi

Naprej

Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021

03:13

Shyhrete Behluli - Leter nga parajsa

05:33

Shyhrete Behluli - Leter nga parajsa

Shyhrete Behluli

Ogledi 97 tis.

Luka Doncic (24 points) Highlights vs. Brooklyn Nets

2:51

Shyhrete Behluli - Per vajzen

05:08

Shyhrete Behluli - Per vajzen

VizioniLibonia

Ogledi 9 mio.

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

03:26

Shyhrete Behluli - Veq ty te kam dasht (2018)

03:47

Motrat Mustafa - Malli i nanes

03:57

Motrat Mustafa - Malli i nanes

Motrat Mustafa

Ogledi 906 tis.

Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)

04:42

Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)

VizioniLibonia

Ogledi 9 mio.

Deoni - Hajde Ti

02:50

Deoni - Hajde Ti

n'Kosove Show

Ogledi 3,4 mio.

Gold AG - Sofra e nanës

04:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Ogledi 3,5 mio.

Luka Doncic (24 points) Highlights vs. Brooklyn Nets

2:51

I SURPRISED HIM W/ THIS AGAIN...

5:06

I SURPRISED HIM W/ THIS AGAIN...

Bryce Hall

Ogledi 1,2 mio.

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

39:20

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

Sidemen

Ogledi 4,9 mio.

The Champions: Season 5, Episode 2

5:49

The Champions: Season 5, Episode 2

B/R Football

Ogledi 1,5 mio.

Palmina praznična tv turneja. Bunga bunganje u zdrav mozak | ep234deo03

5:08

Palmina praznična tv turneja. Bunga bunganje u zdrav mozak | ep234deo03

24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal

Ogledi 230 tis.