Shyhrete Behluli ft Sinan Akçıl - Jam Shqiptar / Ben Arnavutum 🇦🇱🇹🇷

 • Objavljeno Pred mesecem

  VizioniLibonia

  Trajanje: 04:30

  SPOTIFY: spoti.fi/3fscRr1

  Follow VizioniLibonia on…
  FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
  IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
  Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
  Video: Vizion Media
  Directed by: Fatmir Muja
  D.O.P.: Adonis Krasniqi
  Ass. D.O.P: Endrit Krasniqi
  Editor: Gëzim Hazrollaj

  Color Grade: Arianit Sopa

  Executive Producer: Shaban Rexhepi

  Produced by: Vizioni Libonia

  Lyrics: Fatmir Muja & Sinan Akcil

  Melody: Sinan Akcil
  Orchestration: Mustafa Ceceli
  Çifteli: Fatmir Makolli - Miti Geci


  Styling: Mia Matin

  Hair & Make up: Salloni Njomza & Gresa Lashes


  Thanks to:
  Bajram Kirac & Hilmi Kirac

  © & ℗ VizioniLibonia All Rights Reserved

VizioniLibonia
VizioniLibonia

Teksti i kenges i perkthyer ne shqip dhe turqisht mund ta shikoni tek “Subtittles”

Pred mesecem
Anxhela 011
Anxhela 011

@Vetvetja35 ❤️

Pred 4 dnevi
izahir shabani
izahir shabani

Hi 👋 was the ok

Pred 7 dnevi
DjBenny
DjBenny

#Shyhrete Mos E Fol Mo As Një #Fjalë Turqe Se Palidhje... Spot Shkon... Spo Din ;)

Pred 8 dnevi
Gjelbrim Brahaj
Gjelbrim Brahaj

@Vetvetja35 hhhh

Pred 11 dnevi
A & A
A & A

E Gjeta edhe une me perkthim shqip. Flm

Pred 12 dnevi
Dacic Sk.
Dacic Sk.

Shum Bukur Gjysma Families Daci Malsis jan ne Pendik Istanbul, Shum veshtir per ta 1935/45 kur kan shku te lumt me ket keng.

Pred 7 urami
Tonin Biba
Tonin Biba

Nuk mora gja vesh...di vetem se ne prizren ka shumeeeee xhamia??!

Pred 9 urami
Q. M.
Q. M.

„Edhe ktu un gjeta mikpritje“ qfar mikrpirje pritet nga hasmit shekullor, nga turqit, ata te cilet na roberuan per 500 vite, sna lejuan me u shkollu na lan mbrapa. Ata te cilet deshten te na benin turq, na i ndrrruan emrat dhe deshen ta zhdukin Shqiptarin.

Pred 13 urami
Armin Rugovac
Armin Rugovac

Pozdrav svim Albancima po svijetu!! Otac mi Albanac, majka iz crne gore. Albanac ostaje do smrti Albanac! Pershendetje Shqiptaret

Pred 23 urami
long live
long live

pozz brate.Pershendetje SHQIPEVE tona ne Mal t'zi 🇦🇱🦅

Pred 20 urami
Mr Bean Bean
Mr Bean Bean

O zot cfar gjuhet melodike kena

Pred dnevom
Arsen hyseni
Arsen hyseni

Shum kenge e bukur 😢❤️❤️

Pred dnevom
Orgito Meco
Orgito Meco

👏👏

Pred dnevom
Kamer Osmanaj
Kamer Osmanaj

🤩🤗🤗👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🤩🇹🇷🇦🇱

Pred dnevom
Zivo Jovic
Zivo Jovic

Volim te Mein Sogu ♥️ irgendwann Schafen wir das hab niemals Angst unser Ziel ist näher als du glaubst dein Sogu ❤️🐥

Pred dnevom
Kemal Gulsen
Kemal Gulsen

Arnavutlar 1+

Pred dnevom
V.V.
V.V.

Soyadım Arnaut. Biz Gagauzuz.

Pred dnevom
Albin Useini
Albin Useini

Duet e keng e qelluar super keng me plot kuptim 🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰🇹🇷🇹🇷

Pred dnevom
S. Zeka
S. Zeka

Po kjo Plaka Shyhrete, pse nuk del ne Pension apo i duhen akoma para? keto e keta jane ata te ashtuquajtur "patriote" qe u pasuruan duka kendue kenge patriotike...ehhh popull injorant,

Pred 2 dnevi
Delvina Gashi
Delvina Gashi

Ata qe falsin keq per ket keng mos te thon jemi shqiptar

Pred 2 dnevi
Kainat Dardhishta
Kainat Dardhishta

🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤

Pred 2 dnevi
Rabia B
Rabia B

Shum bukur me kuptim kenge faleminderit te dyve jam krenar qe jam shqiptar pershendetje nga bursa

Pred 2 dnevi
leo. leo
leo. leo

Musika mir

Pred 2 dnevi
Ayhan Güler
Ayhan Güler

Alisssarsar

Pred 2 dnevi
Drita Rexhepi
Drita Rexhepi

Kjo keng ka qen shum e mir

Pred 2 dnevi
Fitore Ahmeti
Fitore Ahmeti

Wkfjwwk😭😫😫😭😭😭😭

Pred 3 dnevi
Fitore Ahmeti
Fitore Ahmeti

Alwlwdc

Pred 3 dnevi
yuoop noke
yuoop noke

O değil de Sinan Akçıl kuşum Aydın'a dönmüş

Pred 2 dnevi
Sadulla Djemaili
Sadulla Djemaili

Asimilimi me i fort per shqiptart jan turqt dhe greket jo gjuhen por edhe mbiemret va kan ndrishu.

Pred 3 dnevi
Eddy Kent
Eddy Kent

Kam nje pyetje per ata që i quajne Turqit vëllezer. Arbëreshet që jetojnë në Itali prej 500 vitesh, vazhdojne të shkojne ne shkollë shqipe, të flasin, te kendojnë, te vallzojnë shqip. Te gjitha institucionet, rruget, janë të shkruajtura ne shqip dhe italisht. https://youtu.be/e0xqSHZIwO0 Në Turqi ndodh e kunderta, Shqiptareve nuk u lejohet te shkojnë ne shkolla shqipe, si pasojë kanë humbur gjuhen dhe identitetin kombetare. Keshtu sillet vllai me vllain???!!!🤔🤔🤔🤔🤔

Pred 3 dnevi
miko foin
miko foin

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Pred 3 dnevi
Zelie Bugari
Zelie Bugari

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Pred 4 dnevi
Alesia Ozaj
Alesia Ozaj

Ben arnavutum . Jam shqipyar me bes e shpres😍😍😍😍😍😍

Pred 4 dnevi
miko foin
miko foin

🙏🏻😍🤗🥰👍👏🏻🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Pred 3 dnevi
Zeni Coli
Zeni Coli

bravo 🇦🇱🇽🇰🇹🇷

Pred 4 dnevi
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz

Keng fantastike te fala nga stambolli . Kam tre femij dhe te treve ju kam mesu shqip. Skam me mire se ai qe nuk harron gjuhen e vet. 👍🙋‍♀️

Pred 4 dnevi
Shauka Hodan
Shauka Hodan

and speak Ancient Greek ????? WAKE UP People !!! ANCIENT GREECE SPOKE ALBANIAN!! @ancient_albania Instagramahdd

Pred 4 dnevi
edi 67
edi 67

Turku per muzik gjith u kan

Pred 4 dnevi
Fitore Ibishi Sylejmani
Fitore Ibishi Sylejmani

Keng shum e mir.mbi te gjitha tregon qe edhe pse shqiptaret qe 100vite e me teper jan debuar nga trojet e tyre ata nuk harruan se nga vin. Un kam qajt me kete keng, sepse ka familiar te cilet kan shekhar para 100vite po un nuk I njoh e nuk I di AMA ata jetojn ne zemren time.

Pred 5 dnevi
Fitore Ibishi Sylejmani
Fitore Ibishi Sylejmani

Pershendetje gjith shqiptaret ne Turqi.🇽🇰🇦🇱🇩🇪

Pred 5 dnevi
Alb Beri
Alb Beri

Kjo i bie sikur me shku ne Beograd mbas 100 vitesh ,e me kendu....

Pred 5 dnevi
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Bijî biratiya gelên Tirk û Kurd, bi etnîkparêzên faşîst re!!

Pred 4 dnevi
LOKMAN COŞKON
LOKMAN COŞKON

🇷🇸🇹🇷Kosova srbistan

Pred 5 dnevi
dolita windo
dolita windo

I like 1. The longer one is better

Pred 5 dnevi
Vjollca Ramadani
Vjollca Ramadani

Bravo ylli kenges Kosovar ❤️keng shum e bukur ❤️

Pred 5 dnevi
Ajsi
Ajsi

O değil de Sinan Akçıl kuşum Aydın'a dönmüş

Pred 5 dnevi
dolita windo
dolita windo

Shume permalluese, me pelqeu shume 👏👏

Pred 5 dnevi
Karadeniz Z M
Karadeniz Z M

👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

Pred 5 dnevi
Arjeta Kovaci
Arjeta Kovaci

Kush ja ka ba dislike??? 🙃😳😳😳, xheloza po ku dini ju cka esht kenga 💜

Pred 5 dnevi
Z Kutluca
Z Kutluca

😭😭😭😭 madem arnavutsunuz gidin kardeşim kosovada yaşayın sizi tutan mı var .üüüüüühü ühü ühü ağlamak istiyorum ..kosovada makedonyada arnavutlukta yazlık yaptırın yazın oraya gidin kışın buraya gelin herşey serbest istiyorsanız hep orda kalın .arnavutça kursuna gidin payduşka damat oynayın .peeee.

Pred 6 dnevi
IRE ERI
IRE ERI

Shqiptaret e Turqisë duhet te kthehen ne vendin ton prap si perher se vetem aty do gjejn qetsin i mirpresim vllezrit ton

Pred 6 dnevi
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista

🙏🏻😍🤗🥰👍👏🏻🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Pred 6 dnevi
Lea Ibrahimi
Lea Ibrahimi

o zot u knaqa hah

Pred 6 dnevi
Wild Animals Styles
Wild Animals Styles

Nice video 👍 hello all my friends please stay connected together 💯😄😄

Pred 6 dnevi
Buri ME BURI 1
Buri ME BURI 1

💖💝❤😘😘🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷

Pred 6 dnevi
Buri ME BURI 1
Buri ME BURI 1

cok güzel 😍 maşallah 🇦🇱🇹🇷😘😘 öffff süper 😍😘🇹🇷🇦🇱 BURi🇹🇷 ENTELA🇦🇱

Pred 7 dnevi
Stelliana MUA
Stelliana MUA

Buri 🇹🇷🇦🇱Entela beste vallah ❣❣❣ seviyorum!!!!❤

Pred 6 dnevi
ByMardinli Serseri
ByMardinli Serseri

Bijî biratiya gelên Tirk û Kurd, bi etnîkparêzên faşîst re!!

Pred 7 dnevi
Artan Hasani
Artan Hasani

Kush hamamin jan kta 1.5 k qe kan bo unlike be ropt

Pred 7 dnevi
Regbin Vata
Regbin Vata

Utter 5PM 5PM dhe e8e7sor7

Pred 7 dnevi
Ramadan Jusufi
Ramadan Jusufi

Te lumte bilbili i kosoves dhe shqiptarit nga turqia

Pred 7 dnevi
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha

Kudo qe jemi kudo qe jetojm prap jemi gjak shqiptari ju lumt bravo

Pred 8 dnevi
Doris Neçi
Doris Neçi

Shume permalluese, me pelqeu shume 👏👏

Pred 8 dnevi
Valdet Sulejmani
Valdet Sulejmani

Edhe vet jam larg vendlindjes ama shiptaret ne turki me dhimben pa fund kenga e bukur e dhimshme

Pred 8 dnevi
Sara Lara
Sara Lara

Shum muzik e bukur ❤❤❤

Pred 8 dnevi
Afrim redzepovic
Afrim redzepovic

Turkin e nanes, let shkepin n'azi

Pred 8 dnevi
Ayse Alsan
Ayse Alsan

Memleketim türkiye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Pred 8 dnevi
Egzona Egzona
Egzona Egzona

❤️🌹

Pred 9 dnevi
Lirie Morina
Lirie Morina

Jam shqipetare nga kosova, jetoj ne liechtenstein. Jam 29 vjeqe e kam nje djal. Shkojm minimum 3 her ne vit ne kosov. Djalit tim me separi ja kam mesu gjuhen shqipe sepse e ka gjakun 100% shqiptar. Shkojm shpesh nks sepse nuk dua djali im me harru perardhjen e gjyshit e babes e tveten. Shpresoj se do vjen dita qe te kthehem edhe ne ne vendlindjen ton. Sepse as kund ne bot nuk me flen zemra si ne kosov. Krenare qe jam shqiptare🇦🇱

Pred 9 dnevi
S. Zeka
S. Zeka

Ah moj vajze, Kosova nuk ishte si ka qene perpara, Prishtina ish ba si me kane Islamabad, ku ku per neve, ne 12 te drekes kumbonin 100 xhamija ne Prishtine, nuk dij cfare te them, ne nje familje myslimane jam linde, por ndjej dhembje te madhe kur shof vendin tim duke marshue nga Lindja e Mesme e jo nga Perendimi...pershendes,

Pred 2 dnevi
Jusuf Konstantini
Jusuf Konstantini

Selma nga prizren jenisuper Allah xhele shanuhu ju me shirt suksese me jetenju bashku me families Allah' sizdan rrazl ollsun sagollun varollun

Pred 9 dnevi
Diana Mekolli
Diana Mekolli

Kenge shume emocjonuese dhe shume rrenqethese , Jam qe 20 vite Ne Turqi dhe kjo keng vertet me Kujton shume gjera te mira🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇽🇰🇽🇰

Pred 9 dnevi
Sinan Tur
Sinan Tur

Ben de Arnavutum. Jam shqiptar. Ama arnavutcam yok ne yazık ki. Insallah gidip göreceğim oraları ölmeden. 🇦🇱🇹🇷

Pred 9 dnevi
Arnavut İnadı
Arnavut İnadı

Kosova ya gelememiş görememiş ama gelip görmek isteyenler için buradayız, kanalımızın adı ARNAVUT İNADI abone olun arkadaşlar Kosova yı beraber gezelim gelenek ve göreneklerimizi çocuklarımıza aktaralım :) Türkiye Arnavutu bir çift olarak Koosva ya geri döndük maceralarımıza şahit olmak için abone olun

Pred 9 dnevi
Stelliana MUA
Stelliana MUA

shqiptare jam e dashuruar me turk 🇹🇷🇦🇱❣❤💏❤ ben arnavutyalıyım ve bir türk adama çok aşığım bu şarkı kalbimizle konuştu💞💞💞 🇹🇷 & 🇦🇱 power 👌

Pred 9 dnevi
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj

@Stelliana MUA ❤️🙏🏻

Pred 5 dnevi
Stelliana MUA
Stelliana MUA

@Merita Xhelilaj Sa per emrin po e di qe quhet yll di pak italisht 😊😇

Pred 5 dnevi
Stelliana MUA
Stelliana MUA

@Merita Xhelilaj te kuptoj shume drejt dhe ke dhe shume te drejte dashuria per mua ska kufi grazie tanto per fjalet e bukra ne kto kohet e keqija te pakten nje fjale e mire nuk kushton sepse shume njerez vetem te keqjen njohin !! shpresoj te jeni mire dhe ju uroj dashuri shëndet dhe lumturi 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Pred 5 dnevi
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj

@Stelliana MUA disa njerez nuk e kuptojn se c’èsht dashuria se ç’do të thot... ata nuk e din, ësht pa kufinj, pa seleksion feje, pa din e pa iman themi ne prej Durrsi 🤗 Stellina i thon italisht yllit te vogel ( un jetoj ne itali ) uroj te jesh e lumtur☀️😍 edhe pse nuk kuptoj turqisht, e konceptoj qe ke shkrujt fjal zemre kalbimi kalbime ❤️ vetem kte fjal di nga kenget e bukura te zemres ne te gjitha gjuhet 🌹 rrofshin kengetaret e artistet mbar kudo ku ndodhen 😘😘

Pred 5 dnevi
Stelliana MUA
Stelliana MUA

@Merita Xhelilaj Te falenderoj shume nga zemra 😊 inshalla amin

Pred 6 dnevi
Mc Qoppa
Mc Qoppa

Kujt ja hongra nonen e boni disslike kete perl?

Pred 10 dnevi
Norway Norwegian
Norway Norwegian

I'm Love ➡️🇹🇷❤🇽🇰🤎🇪🇭🧡🇪🇬💛🇧🇳💚🇨🇨💙🇩🇿💜🇮🇶🇯🇴🇮🇩🇰🇲🇱🇾🇰🇼🇱🇧🇹🇳🇸🇾🇸🇬🇾🇪🇸🇴🇸🇦🇲🇷🇦🇿⬅️➡️ Elamduilah we are Muslim for Islam Brothers We 🔝☪️

Pred 10 dnevi
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

A many Albanians are Kristian !!!! The Islamic horsemen ottomans forced peoples to convert in the name of GOD and if they did not they were second class people & in the Kuran you are not allowed to invade foreign countries or subjugate people and you should respect their beliefs ..

Pred 3 dnevi
Elidona Uka
Elidona Uka

Yaaa ne guzel olmus 👏🏻 emeginize saglik Tirandan selamlar 🇦🇱🇹🇷🇽🇰

Pred 10 dnevi
Regbin Vata
Regbin Vata

Yfuf0gdjxjfgsjduxix6wufgchchzjdisus7e7dufzgzhsuzhzudueudificididufifixifidhfuduxudhcifuficicifishsjwofifif8ckcificoxifuxjcixhcufidididufifififidur7dufudiciridwgwjx

Pred 10 dnevi
Bleona Morina
Bleona Morina

Shumm mir ju pergezoj per kegen jeni shum te mir veq vazhdoni me kan qeshtut

Pred 10 dnevi
Cassie
Cassie

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Pred 10 dnevi
Lulzim Selimi
Lulzim Selimi

Predivno i ti si komentirao 👌👍

Pred 9 dnevi
Me & Me
Me & Me

Une nuk kuptoj se perse vihet flamuri Turk perkrah tonit e nuk vihet ndonje flamur I ndonje vendi europian si na kan majt me buke .si bahen njerezit shkerdhata e legena turp te keni.

Pred 10 dnevi
Klajdibr Berat
Klajdibr Berat

Krenar per shqiperin Ju pershendes nga instabull Krejt shqipet ku ndodhen

Pred 11 dnevi
Resat Avdula
Resat Avdula

dieses gënjyer ust kështu schön 🇦🇱❤

Pred 11 dnevi
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

Üc Sprachen me ni tekst 😀

Pred 3 dnevi
Visit Albania
Visit Albania

🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Pred 11 dnevi
Visit Albania
Visit Albania

🤩

Pred 11 dnevi
Fatih Mm
Fatih Mm

Some albanians dont like the Turks , so we hate u than more ! U lived during 500years in the ottoman terratorium but u can still speak ur mother languages we didnt change ur languages or culture , A bit respect !

Pred 11 dnevi
Lirie Morina
Lirie Morina

You are speaking about respect? So don't speak about hating the albanien people. We have the same religion and kultur, the language doesn't metter. I have so many turkish friends in Liechtenstein and we speak gjerman together. So don't speak something like this. (sorry my english isn't good)

Pred 9 dnevi
Luta Zenuni
Luta Zenuni

Wj

Pred 11 dnevi
Rekaliu Rashit
Rekaliu Rashit

kush esht ai idiot qe nuk e pilqen ket keng

Pred 11 dnevi
soinu foig
soinu foig

Beautiful song! It tells true story of Millions Albanians, Kosovar, Arnaut(Turkey), Arvanites(Greece), Arbresh(Italy), SHQIPTARË rest of the world love you all wherever you are 👐🏻

Pred 11 dnevi
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

ANADOLLI (Gr=Lindja)🇦🇱ANË Ë DIE LLI - HANË DHË YLLI -HANË DIE LLI ⭐🐣🌙 https://m.youtube.com/watch?v=5LybloI4Yu8&t=17s

Pred 3 dnevi
Roland Prini
Roland Prini

BRAVO SHYRETE BEHLULI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰 v

Pred 11 dnevi
soinu foig
soinu foig

Jam Shqiptar 🇦🇱❤️🇹🇷

Pred 11 dnevi
KLP KLP
KLP KLP

🇹🇷🇦🇱🇧🇦❤

Pred 12 dnevi
Liljana Hajdinaj
Liljana Hajdinaj

Performance perfekte! Ju lumte! Ju pershendes dhe me lot po e degjoj se erdhen ne gurbet per nje mijë arsyjet, dhe do vije dita qe te behemi me nipa dhe mbesat e ndoshta nuk i dihet ku e kan rrisk te jetojme ? !!! E a do ta flasin këtë gjuhe te paster dhe të bukur shqipe apo jo?!!!

Pred 12 dnevi
Anisa Talo
Anisa Talo

Bravo Shyret ani sidomos me Sinanin

Pred 12 dnevi
Osmmon Beraj
Osmmon Beraj

😍😘😍

Pred 12 dnevi
Fatima Balaj
Fatima Balaj

I78öl

Pred 12 dnevi
The KOSOVO
The KOSOVO

Ju Lumt Goja Respekt. 🇦🇱🇽🇰🇹🇷👍🏻👏

Pred 12 dnevi
jona Gjapi
jona Gjapi

Bellissima questa canzone.....mia mamma e albanese e la ascolta tutto il giorno 🥰🥰🥰🥰 questa canzone e stupenda molto commovente 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 12 dnevi
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

https://m.youtube.com/watch?v=5LybloI4Yu8&t=17s

Pred 3 dnevi
soinhu foitu
soinhu foitu

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Pred 12 dnevi
Technik FAN
Technik FAN

Pershendetje per gjdo shqiptar ne turki e anemban.. ju dua!!! Vllazen dhe motra🇽🇰🇦🇱

Pred 13 dnevi
Gökhan Yıldırmaz
Gökhan Yıldırmaz

Edhe sepse jam vaczë unë vdes per trojet SHQIPTARE!!🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱

Pred 13 dnevi
soinhu foitu
soinhu foitu

Kudo qe te shkojsh thuaje me zemer se jam shqiptar

Pred 12 dnevi
Jurgent Bugjisha
Jurgent Bugjisha

Shume e bukur kjo muzika bravo

Pred 13 dnevi
EXTRA GAMER
EXTRA GAMER

Sabri Fejzullai Durbetqari

Pred 13 dnevi
Frank Kola
Frank Kola

Shqiptare te Krishter & Islam ☝️

Pred 13 dnevi
Sibel Eyüboglu
Sibel Eyüboglu

Jam Shqiptar 🇦🇱❤️🇹🇷

Pred 14 dnevi
Fat Nigga
Fat Nigga

Keng shum e bukur i pershendes nga zemra te gjith shqiptart ne turqi

Pred 14 dnevi
Emily An
Emily An

🇦🇱🇽🇰🇹🇷🇨🇭🇲🇰 Te shperndam ne tane boten por ne Zemer se bashku!!!

Pred 13 dnevi
Xhuljan Hoxha
Xhuljan Hoxha

Bravo bravo 👏🏼 🇦🇱❤️🇹🇷

Pred 14 dnevi
F A 73
F A 73

Nje kange shum e mire.Me tekst plot kuptim.Muzik dhe za te mire.

Pred 14 dnevi
Emily An
Emily An

Bende arnaut elhamdulilah musliman☝🥰bizim icin turkiye de memleket ve kardas ülke🇹🇷🇦🇱

Pred 13 dnevi
Melisa A
Melisa A

Melodi?

Pred 15 dnevi
Gökhan
Gökhan

Muhtesem olmus Sarki, Tüm Arnavut kardeslerime Selam olsun 👋😊

Pred 15 dnevi
Brikenda Bejdoni
Brikenda Bejdoni

Ja pasket fut kot , e keni flliq edhe muziken

Pred 15 dnevi
Ertugrul Elbasani
Ertugrul Elbasani

RRNOFT Shqipérija e Madhe prej NISHIT e deri né SELANIK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱. VÉLLEZR TE DASHUR SHQIPTARÉ. ATA qe para 100 VITEVE kann PRODHUAN edhe PRODHOJN GENJESHTRA ndaj PERANDORIS-OSMANE /TURQIS. Jan te NJÉJT me Ata qe SOT po PRODHOJN Genjeshtra ndaj USHTRISÉ QLIRIMTARE te KOSOVÉS edhe ISH Udhéheqsve te Saj. EDHE PSE ATA QE PRODUAN GENJESHTRA E PROPAGANDA ISHIN EDHE JAN TE FORT. POR ZOTI ESHTÉ ME I FORT GENJESHTRA NUK BEHET E VERTETÉ EDHE NESE 1000 HER PERSERITET. TE FALA NGA ADAPAZARI I TURQIS. 🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷.

Pred 15 dnevi

Naprej

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

04:14

Sinan Akçıl feat. Ferah Zeydan - Mucize

04:11

Sinan Hoxha & Shyhrete Beluli - Knoma Kangen

04:18

Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)

03:40

Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)

ProduksioniARBONI

Ogledi 6 mio.

Engjellusha & Ylli Demaj - Potpuri (Gezuar 2021)

08:34

Kallushanat 2021 - Kojshikja ( Official Video )

04:32

THE NIGHT SHIFT: addressing the beef

9:03

THE NIGHT SHIFT: addressing the beef

Mike Majlak Vlogs

Ogledi 1,7 mio.

Singers' Least vs Most Played Songs on Spotify

18:17

Asking Charly The Question

5:32

Asking Charly The Question

Tayler Holder

Ogledi 1 mio.