NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

 • Objavljeno Pred 24 dnevi

  thisisnoizythisisnoizy

  Trajanje: 03:45

  Lyrics: Noizy
  Music: Term & Rvchet
  Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
  Video: MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
  iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
  acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj

Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

Pred 13 urami
Jurgen Bezat
Jurgen Bezat

Kishte vëllag toka pa mbiu fara

Pred 14 urami
Matia Milla
Matia Milla

Noizy=super hit🔥🔥

Pred 14 urami
ERD1
ERD1

wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

Pred 14 urami
Sara Cela
Sara Cela

Grosha 🤣🤣

Pred 16 urami
Erviol Putro
Erviol Putro

😎

Pred 17 urami
gaming Olti
gaming Olti

WOW!!BOOMMM!!

Pred 17 urami
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

Pred 18 urami
Game_Arena88 Arena88
Game_Arena88 Arena88

SUPER LAL

Pred 19 urami
vasil margariti
vasil margariti

Koul esht

Pred 19 urami
Syed Nahid
Syed Nahid

Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

Pred 20 urami
Brixhilda *
Brixhilda *

❤❤❤❤❤❤

Pred 20 urami
Kristjan Gjini
Kristjan Gjini

♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

Pred 21 uro
Deti Llana
Deti Llana

OTR 👌👌🔥🔥

Pred 21 uro
Alvin Sharra
Alvin Sharra

Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

Pred 22 urami
Angela Hasko
Angela Hasko

😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 23 urami
Angela Hasko
Angela Hasko

😘😘😘

Pred 23 urami
Flavio Pmĺepaj
Flavio Pmĺepaj

Durrsi

Pred dnevom
Valmira Alia
Valmira Alia

💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

Pred dnevom
soinhu foitu
soinhu foitu

Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

Pred dnevom
Reli Veza
Reli Veza

Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

Pred dnevom
Kasandra Pako
Kasandra Pako

O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

Pred dnevom
Nini Shaipi
Nini Shaipi

🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

Pred dnevom
soinhu foitu
soinhu foitu

o nojz te rujt zoti familjen

Pred dnevom
Amina Misini
Amina Misini

The king❤️

Pred dnevom
Gee
Gee

Rrespekte nga Brooklyn

Pred dnevom
Bert Shahini
Bert Shahini

oooooo

Pred dnevom
1124 2114
1124 2114

Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

Pred dnevom
1124 2114
1124 2114

👑💯

Pred dnevom
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi

Super konge perzotin respekte

Pred dnevom
Albania
Albania

1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

Pred dnevom
Albania
Albania

@Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

Pred 21 uro
Albania
Albania

@Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

Pred dnevom
Username ;
Username ;

Wtf nese robt sdun me komentu

Pred dnevom
Faik Bali
Faik Bali

Nojzy otr forever

Pred dnevom
Etleva sheshi
Etleva sheshi

Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred dnevom
Po Joni
Po Joni

🇳🇴

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

🥇🥇🥇🥎💶💶💶

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

king king

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

🥰🥰🥰💋👌

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

o nojz te rujt zoti familjen

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

me ket kong vetem hetshote

Pred dnevom
valbona dema
valbona dema

super kong respk nga lueto

Pred dnevom
Amal Johnson
Amal Johnson

Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

Pred dnevom
Elirë Syla
Elirë Syla

Respekte

Pred 2 dnevi
Eri Itarb
Eri Itarb

👑👑👑👑👑👑👑👑

Pred 2 dnevi
Arman Niazi
Arman Niazi

Respect 🇦🇫

Pred 2 dnevi
Nike hott
Nike hott

kingg is backk 🇦🇱💨🦁

Pred 2 dnevi
Gaming Star
Gaming Star

respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

Pred 2 dnevi
Teddy lunaa
Teddy lunaa

ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

Pred 2 dnevi
Kevish playz
Kevish playz

Nice bars I know this is Albanian

Pred 2 dnevi
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15

Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

Pred 2 dnevi
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF

SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

Pred 2 dnevi
Genti Bossi
Genti Bossi

👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

Pred 2 dnevi
Ersi Kushi
Ersi Kushi

brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

Pred 2 dnevi
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

👍

Pred 2 dnevi
Fabian Roci
Fabian Roci

🔥🔥🔥super otr

Pred 2 dnevi
selime ibra
selime ibra

❤❤😍😍🔥🔥

Pred 2 dnevi
Menduh Sinani
Menduh Sinani

Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

Pred 2 dnevi
FF Joel
FF Joel

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 2 dnevi
Emily An
Emily An

I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

Pred 2 dnevi
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Pred 3 dnevi
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX

🙏🏻

Pred 3 dnevi
ber bs
ber bs

Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 3 dnevi
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj

Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

Pred 3 dnevi
Emily An
Emily An

OTR

Pred 2 dnevi
Leon Bojni
Leon Bojni

Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

Pred 3 dnevi
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani

NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

Pred 3 dnevi
Michele Di iorio
Michele Di iorio

Brothers

Pred 3 dnevi
Michele Di iorio
Michele Di iorio

🕯️🙏🏼🇮🇹

Pred 3 dnevi
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti

Super keng

Pred 3 dnevi
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani

2 WEEKS 4M VIEWS

Pred 3 dnevi
XrK_ Dark
XrK_ Dark

te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

Pred 3 dnevi
Makishti Makishti
Makishti Makishti

Ik mor varikars

Pred 2 dnevi
Po Joni
Po Joni

Uneserviatytvrsj

Pred 3 dnevi
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli

Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑👌

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑👑👑

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑👑👑

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

OTR

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

Noizy 👑

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑✌️👌

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑👑🤯👌👌✌️

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑🤯

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

🤯👑👑🤯

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑👌🤯

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

Otr

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

Otr

Pred 3 dnevi
roland perkola
roland perkola

Otr

Pred 3 dnevi
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari

SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

Pred 3 dnevi
LORI FF YT
LORI FF YT

super kANg kush eshte me mu like

Pred 3 dnevi
Bini Official
Bini Official

🌷🌷❤️❤️😉😉😉

Pred 3 dnevi
Igli Rama
Igli Rama

OTR LIKE

Pred 3 dnevi
Enver Murtati
Enver Murtati

boss

Pred 3 dnevi
Marnox
Marnox

uzas za kur ne ja biva pesnava

Pred 4 dnevi
Luca Hirsch
Luca Hirsch

Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

Pred 4 dnevi
Albania Albania
Albania Albania

King

Pred 4 dnevi
afrim beqiri`
afrim beqiri`

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 4 dnevi
Durresi Durresi
Durresi Durresi

Bravo cuni lagjes

Pred 4 dnevi
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi

noizy

Pred 4 dnevi
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi

zinjo

Pred 4 dnevi
leo leo
leo leo

Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

Pred 4 dnevi
roland perkola
roland perkola

👌👌👑🤯👌

Pred 4 dnevi
roland perkola
roland perkola

👑👑

Pred 4 dnevi

Naprej

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

06:01

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

thisisnoizy

Ogledi 11 mio.

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

03:11

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

BrotherHood Music

Ogledi 2,2 mio.

GAME RECAP: Mavericks 113, Nets 109

2:48

GAME RECAP: Mavericks 113, Nets 109

Motion Station

Ogledi 128 tis.

Praznik rada slavi s plugom u rukama

10:18

Praznik rada slavi s plugom u rukama

Srećko Stipović

Ogledi 219 tis.

Melisa - Leje ( Official Video )

2:43

Melisa - Leje ( Official Video )

UnixMusic

Ogledi 3,6 mio.

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Ogledi 915 tis.

Elvana Gjata - Mos u ngut

02:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

Ogledi 4,9 mio.

DON XHONI - MAFFIA

02:49

DON XHONI - MAFFIA

DON XHONI

Ogledi 9 mio.

FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)

04:53

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

04:21

GAME RECAP: Mavericks 113, Nets 109

2:48

GAME RECAP: Mavericks 113, Nets 109

Motion Station

Ogledi 128 tis.

Praznik rada slavi s plugom u rukama

10:18

Praznik rada slavi s plugom u rukama

Srećko Stipović

Ogledi 219 tis.

Melisa - Leje ( Official Video )

2:43

Melisa - Leje ( Official Video )

UnixMusic

Ogledi 3,6 mio.

Elon Musk Monologue - SNL

5:36

Elon Musk Monologue - SNL

Saturday Night Live

Ogledi 2,6 mio.

Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175

56:49

I Ate Disgusting Food With Noah | Dixie D'Amelio

17:01