Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

 • Objavljeno Pred 11 dnevi

  BINI DIEZ

  Trajanje: 03:04

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music & Produced - Bini Diez
  Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
  Video - Imagine Films
  Choreographer - Alba Hoxha
  Makeup & Hair - Arber Bytyqi
  Styling - Donika Loci
  Fortesa Boutique
  Executive Producer - Bini Diez
  #melisa #onima #diezmusic

Napster
Napster

Ndro karin vendin mbaje

Pred uro
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey

Si karin behet report a dicka ne you tube se mbel kjo gjinkalla sa here e hap

Pred 2 urami
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey

Ju qifshin veshet kush e pelqevi

Pred 2 urami
Artemis Marku
Artemis Marku

Me kthe shpejt 3:04 minutat qe me vodhe nga jeta ime 🤬

Pred 3 urami
Zeli K
Zeli K

Shit

Pred 3 urami
Zeli K
Zeli K

Sa e shpifur

Pred 3 urami
Besim Murtezani
Besim Murtezani

😂😂😂

Pred 4 urami
Miri Cani
Miri Cani

3milion trapa (-1) qe e shohin deri ne fund !!

Pred 4 urami
Senada Kamberi
Senada Kamberi

Jetttttt❤❤❤❤❤❤💖

Pred 4 urami
Abla Kryemadhi
Abla Kryemadhi

Hahaha me Melisa . Njeren ane te mbuluar ndersa tjetren lere te marr ajer 😂😂😂😂😂😂

Pred 4 urami
Vita Tare
Vita Tare

shum e bukur kenga

Pred 4 urami
Park Thaeyon
Park Thaeyon

The tuning effect makes the song better! Amazing.

Pred 4 urami
Ermal Kulla
Ermal Kulla

Je shumë e mirë

Pred 4 urami
Eljon Sheshi
Eljon Sheshi

Shun bukur

Pred 5 urami
Rrushe Fanaj
Rrushe Fanaj

Oooo

Pred 5 urami
Jemi 1
Jemi 1

Melisa kujdes t'ka dal çik pilli

Pred 5 urami
alnaz mucize doktor
alnaz mucize doktor

Melisa dashnia jone ka perfundu Fationi rrofsh se se dishim 😂😂😂😂

Pred 5 urami
zhani manxhari
zhani manxhari

Bravo melisa super keng ke ber

Pred 6 urami
Anxhela Denia
Anxhela Denia

Sa e mir je 😘😘😍😘😘😘

Pred 6 urami
game hack
game hack

Melisa yes

Pred 6 urami
Ivan Spencer
Ivan Spencer

Ju Shani kot ajo shkoi 3 M 🎉 Sa keq per xhelozine tuaj ...

Pred 7 urami
Anisa Gashi
Anisa Gashi

A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜

Pred 7 urami
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj

🤣🤣🤢🤮

Pred 7 urami
gridi mucollari
gridi mucollari

Super pithhhhhhhhhhh oooooo

Pred 7 urami
Tayna My favourite singer
Tayna My favourite singer

I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit

Pred 8 urami
Erjon Gashi
Erjon Gashi

hit je melisa te lumt

Pred 8 urami
Mevli Official
Mevli Official

Perputhen Nxjerr Vec Talente

Pred 8 urami
Fera Bajgora
Fera Bajgora

💖🤗👌👌😲

Pred 8 urami
Sindi Lemezhi
Sindi Lemezhi

Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂

Pred 8 urami
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba

F isir oro kek l ekEj ejvsj skwl

Pred 9 urami
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba

Ad jdkkmpd oels osjdd od ksbviswaasj bakeajakwjagfyaszvnSaskd ksoXU kwkeaos akwasoaZk aekm knl km lmmmkkwaakaasjwskvxs wsewwsjd skJzIzjxs knskdjjd jnd le l ale eaesldkd kejddh kbrjd dkdbd kske le ks eleabal dlaaej DkaeKlaeaeosR kken❤️js slldjd ldbaj id lei kdd ks tale eKa do ed ebjsae ale ek wwla ess kejkanebsk d;;( Me ne le🖤id o o eo sjjjmkoe j lmsrn le la q 😊le Lele j se lsknjd Leo slelrj oso leksje or ok le o kak eo la O kakem

Pred 9 urami
Enxhi Gjoka
Enxhi Gjoka

Melisa:Pershendetje jam balerine ,studioj per mjeksi, jam kengetare talenti im i fshehte eshte austronante dhe hobi kam te lexoj filxhanin🙂

Pred 9 urami
Enxhi Gjoka
Enxhi Gjoka

A me duket apo i jane grisur getat melises??😂😂

Pred 9 urami
Klesjana Elezi
Klesjana Elezi

Ti je me e mira per te kendu dhe je kengetare me e mir e pelqej shume kengen tende💜💜💖💖💖

Pred 9 urami
Haxhere Ramadani
Haxhere Ramadani

oj melis qa je tranu moj

Pred 10 urami
Amanda Ross
Amanda Ross

shorturl.ca/snaphotxkp17 È bello, cittadini, vedere come le azioni dei rappresentanti dell'opposizione, avviate esclusivamente sinteticamente, siano verificate in modo tempestivo. Ognuno di noi comprende la cosa ovvia: i test sintetici ci consentono di completare attività importanti per lo sviluppo di un modello di sviluppo. 組織の任務、特に市民意識のレベルの向上は、既存の財政的および行政的条件の形成への幅広い(専門家)参加を提供します。もちろん、一般的に、質の高い位置調査は、各参加者が既存の行動パターンの分析に関して独自の決定を下せることを一意に識別します。

Pred 10 urami
Erton Bardhi
Erton Bardhi

Vetem kenge seshte kjo dhe pse nuk I grise e ca strecet

Pred 10 urami
Aqif Kopertoni
Aqif Kopertoni

Melisa je yll me shum xixa je më e bukura në botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 10 urami
Land Land
Land Land

Senin senin senin.. Na qave senin moj moter

Pred 10 urami
en1ea
en1ea

hahahahhaha

Pred 10 urami
B UK
B UK

Senin, qenin, venin, temin, emrin gjithe konga

Pred 10 urami
sara mar
sara mar

Shum bukur 🥰🥰🥰

Pred 11 urami
Mehmet Mehmeti
Mehmet Mehmeti

Veq a je bich ska lidhje talentiii 🤣

Pred 11 urami
weebaboba
weebaboba

*How many karrige do u wanna change* Melisa: Yes

Pred 11 urami
drilon klinaku
drilon klinaku

ik oj kurv kari

Pred 11 urami
Alisea Shera
Alisea Shera

E di ti se un jam 10 vjece dhe tadhuroj shum fare qe me e dit ti kte po me mir mos tkishe dal nga programi

Pred 11 urami
Alisea Shera
Alisea Shera

O Melisa lleshi,un jam fansja jote me e madhe po ti pse dole nga perputhen????😭

Pred 11 urami
Alisea Shera
Alisea Shera

Me verte jam ne gjimnaz un po doja vetem ta pyesja.dhe doja te kisha nji pergjigje

Pred 11 urami
weebaboba
weebaboba

Ti ku i ke prindrit njiher pastaj pyete ate

Pred 11 urami
its_ilda
its_ilda

Ne fillim nderro veshjen dhe getat qe t'jan car

Pred 12 urami
Kavaja Kavaja
Kavaja Kavaja

Keng kari te acaraon nervat

Pred 12 urami
Admir Poci
Admir Poci

bravo bravo

Pred 12 urami
samsung ma e forta je mo te plqen
samsung ma e forta je mo te plqen

ma e mira melisa😍😍

Pred 12 urami
samsung ma e forta je mo te plqen
samsung ma e forta je mo te plqen

😙😙😙💞💞💞💛💛

Pred 12 urami
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda

Se kuptoj pse e shani o njerez kengen e ka bere shume te bukur ritmike suxese 💣💣💣💣

Pred 13 urami
leonis avdiu
leonis avdiu

Sa mir je ♥️❤💙

Pred 13 urami
Arianagrande grande
Arianagrande grande

Shum e bukur kjo muzika 😍😘😍😘😘😍😍😘😍

Pred 13 urami
Best of the best
Best of the best

Autotune on fire my guyyy 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Pred 13 urami
DinGdONg g
DinGdONg g

veni,seni,emri

Pred 13 urami
Ali Duro
Ali Duro

Jepi melisa

Pred 14 urami
Rei Nald
Rei Nald

Like ai qe esht fut me pa komentet

Pred 14 urami
TAEHYUNG BTS
TAEHYUNG BTS

😊😊

Pred 14 urami
DIELLZA Seferi
DIELLZA Seferi

Love you so much ❤️❤️

Pred 15 urami
ylli Berisha
ylli Berisha

5000 mi her e ki than tu me dru venin

Pred 15 urami
Regi Meta
Regi Meta

😍😍😍Brava Meli

Pred 15 urami
Ronaldinho Gaucho
Ronaldinho Gaucho

pidhi jashr qijaa fml Oooo DEGJENERIM po sbahen fama e parja me qit pidh jasht moj oj LOP

Pred 16 urami
Dejvi Hoxhaj
Dejvi Hoxhaj

ia mori frymen zogut😂😂 😂

Pred 16 urami
Ersilda Lala
Ersilda Lala

Per nje moment mendova se m’ish prishur telefoni e degjohej muzika me zhurme. Duke lexuar komentet kuptova qe telefoni esht shendosh e mire. Telfoni po, veshet jo 🤦🏼‍♀️

Pred 16 urami
Melisa Gavri
Melisa Gavri

Eee cna u ben tere kengetare tashi

Pred 16 urami
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi

Sakes perty kjo pjesa me pelqen

Pred 16 urami
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi

Ekamber per ty vec perty

Pred 16 urami
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi

Melisa sa bukur e ke ber kengn Love 🥰🥰😍😍😘 jona do besh nje prshndetje me emrin jona

Pred 16 urami
Marjo Marjo
Marjo Marjo

Nje e bukur por sje per keng

Pred 16 urami
Kajla official
Kajla official

https://youtu.be/ZdCMZyv84Dg degjojeni vidjon dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese

Pred 17 urami
Pink & blue jelly vibes ❤
Pink & blue jelly vibes ❤

Po pse e kane kapur kaq keq! Melisa eshte e bukur por tek kjo video mimika e frikshme!

Pred 18 urami
E. S.
E. S.

Autotune is amazing!!!

Pred 20 urami
Qamil Hysa
Qamil Hysa

Kam degjuar sheme kenge po te ikin 3 minuta kohe kot vec te degjoshe vec nje fja nga fillim deri ne funde vec ketu ks mundesi Edhe ja ber pisham qe harxhova 3 min koh kote duke e degjura kete baxhellen

Pred 21 uro
Bebi otr
Bebi otr

O melisa a per fatjonin e ke bo ket kong😂😂😕😕👍👍💚💜💚💜💜💚💜💚💜💚

Pred 23 urami
Bebi otr
Bebi otr

Me duket se melisa e ka bo ket Kong për fatjonin Hahahaha 😂😂😂😂😕😕😘😙😘😏💚💚

Pred 23 urami
Silvan Dobrovoda
Silvan Dobrovoda

Senin senin

Pred 23 urami
mlk jdk
mlk jdk

Tani po e mesoje qe kurvate qengan dhe kengetare

Pred dnevom
Jonaona Xhafa
Jonaona Xhafa

Ke schifo o zot ca mban tokacazzo

Pred dnevom
Xhesika Haxhiraj
Xhesika Haxhiraj

Wawwww bravo melisa 😍 E ke dh* 💪

Pred dnevom
Arianit Thaqi
Arianit Thaqi

T dhi n goj

Pred dnevom
ERINI Pubgm
ERINI Pubgm

🤣🤣🤣🤣far kange

Pred dnevom
Emanuel Alushi
Emanuel Alushi

What the fuck 😅👎 ik e futi nje pogonishte me ylli baken

Pred dnevom
Endi Nexus
Endi Nexus

tipat si Melisa japin kurajo gjith atyre qe nuk kan lidhje aspak me muziken apo boten e artit qe mund tja dilni edhe pse skeni lidhje me artin, sepse bota esht bere rrumpalle

Pred dnevom
Nea Iliazi
Nea Iliazi

Bukur cunat mbrapa duke hek karriget, 😎😎

Pred dnevom
LPJ I Sorry Noob
LPJ I Sorry Noob

Qa ben moj se na helmove 🤢

Pred dnevom
FF .ERALDI
FF .ERALDI

Je me e mira vazhdo ashtu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

Pred dnevom
Kujtim Feta
Kujtim Feta

Melisa: dashnia Jon ka perfundu Nderkoh Fationi:normal se ca kujtove ti🤣🤣😆

Pred dnevom
fisnik bajrami
fisnik bajrami

Lovelysong

Pred dnevom
Justi Lleshi
Justi Lleshi

Perzotin nuk e din sa jam trem kur tkam pa

Pred dnevom
Alisia Kushi
Alisia Kushi

Melisa ke perputhen kengtare🤔🤔

Pred dnevom
FF ANORMAL
FF ANORMAL

HA MR SE E HAPA EKRAN TMADH THASH SE MOS U FUTA NPORNHUB

Pred dnevom
Alan Fini
Alan Fini

Fantastico anzi.... meraviglioso!

Pred dnevom
Franca Cappelli
Franca Cappelli

Super questa canzone ❤️❤️troppo brava ❤️❤️❤️

Pred dnevom
Sara Lumani
Sara Lumani

Ti piace davvero😂😅

Pred 4 urami
Zahide Bardhi
Zahide Bardhi

Ti je melisa

Pred dnevom
turi turi
turi turi

Te kame gjet venin dhe emrin ik ne gjerokaster dhe emrin do te ve atdheu 😂😂😂😂😂😂😂😂

Pred dnevom
Mico Selenice
Mico Selenice

Ndero njeher fundin o melisa pastaj venin

Pred dnevom
foto
foto

Kjo iku nga perputhen për të ber kengen ajo tani eshte lidhur me andin

Pred dnevom
Fabjan Lika
Fabjan Lika

Like nese jeni duke pare perputhen prime

Pred dnevom
Kejsi Hoxha
Kejsi Hoxha

🆃︎🅰︎ 🅳︎🆄︎🅰︎🅼︎ 🅺︎🅴︎🅽︎🅶︎🅴︎🅽︎ 🆂︎🅷︎🆄︎🅼︎🅴︎ 🅿︎🆁︎🅰︎🅽︎🅳︎🅰︎🅹︎ 🅺︎🅴︎ 🅼︎🅾︎🆁︎ 9🅺︎❤️

Pred dnevom

Naprej

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

03:20

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Friends Entertainment

Ogledi 3,7 mio.

PANAMA PODCAST / ep. 1 - SEZONA 5

2:9:39

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)

2:02:57

Mevli - Love Story (Official Video 4K)

03:15

Karl & Co - Går på igjen

50:04

Karl & Co - Går på igjen

Prince of Crime

Ogledi 58 tis.

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

Ogledi 18 mio.

Mevli - Ledjana (Lyric Video)

03:01

Mevli - Ledjana (Lyric Video)

PetroXhori Official

Ogledi 2,4 mio.

Kida - Drunk

03:23

Kida - Drunk

KIDA

Ogledi 15 mio.

PANAMA PODCAST / ep. 1 - SEZONA 5

2:9:39

Godzilla vs. Kong - Official Trailer

2:25

Godzilla vs. Kong - Official Trailer

Warner Bros. Pictures

Ogledi 66 mio.

Dude Wars | OT 24

25:56

Dude Wars | OT 24

Dude Perfect

Ogledi 11 mio.

ASKING MY FRIENDS TO BE MY VALENTINE!!

9:18

ASKING MY FRIENDS TO BE MY VALENTINE!!

Jeremy Hutchins

Ogledi 1,5 mio.

Južni Vetar 2 | Ubrzanje: Teaser

0:35

Južni Vetar 2 | Ubrzanje: Teaser

Južni vetar

Ogledi 723 tis.

THIRD WHEELING ON VALENTINES DAY

10:35

THIRD WHEELING ON VALENTINES DAY

Lexi Hensler

Ogledi 3 mio.

An Afternoon with Prince Harry & James Corden

17:04

An Afternoon with Prince Harry & James Corden

The Late Late Show with James Corden

Ogledi 11 mio.