Melisa - Leje ( Official Video )

 • Objavljeno Pred 15 dnevi

  UnixMusic

  Trajanje: 02:43

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music & Lyrics By Irkenc Hyka
  Mix & Master By JoJo
  Video: Imagine Films
  #UnixMusic #Melisa #Onima

Kristi Panxhi
Kristi Panxhi

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😘

Pred 4 minutami
Kristi Panxhi
Kristi Panxhi

Grlfukxfkfk

Pred 5 minutami
Marisol Sefa
Marisol Sefa

🥰🥰

Pred 13 minutami
Jessie D
Jessie D

Melisa , pasi degjuam kengen e Anes , te kerkojme zyrtarisht NDJESE ..

Pred 32 minutami
Tzeni Vask
Tzeni Vask

The kiss in the end.... 😂 Without meaning! 🤢🤢

Pred 32 minutami
Emanuela Sterkaj
Emanuela Sterkaj

Hahhahahah kjo a lule menyra se si kendon ana 1 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 41 minuto
Dion Čenaj
Dion Čenaj

Jo leje veq skele

Pred 47 minutami
Refat Papa
Refat Papa

Kur thoshte fatjoni per ket qe ka qen e lidh me andin po nuk degjonte njeri

Pred 53 minutami
arilind beqiri
arilind beqiri

Me kapi diarrea sa degjova kte kengen

Pred uro
Vjollca Rrucaj
Vjollca Rrucaj

Ajo është ❤️ për mua

Pred uro
Jose MG
Jose MG

Great song! I love Albanian music 🇪🇦🇮🇨

Pred 2 urami
Kledisa _Lyric
Kledisa _Lyric

Love melisa🥰

Pred 2 urami
Gent Xhaja
Gent Xhaja

Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pred 5 urami
Yllza Elshani
Yllza Elshani

My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

Pred 6 urami
Giannis Kaberis
Giannis Kaberis

Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk

Pred 6 urami
Elli J
Elli J

Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥

Pred 7 urami
Bela Ina
Bela Ina

Bravo bravo SHum mir bravo

Pred 7 urami
Armanda bajrami
Armanda bajrami

Melisa e perferuara. E. Imja

Pred 7 urami
Ersi Ersi
Ersi Ersi

Shum vk kjo

Pred 8 urami
The Arcade
The Arcade

Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare

Pred 8 urami
benard corbaxhi
benard corbaxhi

bukur

Pred 9 urami
CAPX FF
CAPX FF

O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

Pred 21 uro
Juli Laci
Juli Laci

Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

Pred 21 uro
Denada Capi
Denada Capi

Hahahahahahahahahahhahq

Pred 5 urami
Manjola Xhemollari
Manjola Xhemollari

Shum e bukur muzika

Pred 21 uro
Dionis Zerva
Dionis Zerva

A eshte reale kjo?

Pred 23 urami
Arta Allushi
Arta Allushi

Keng shum e bukur 😍😍😍

Pred 23 urami
Besie Visha
Besie Visha

Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

Pred 23 urami
Music Records
Music Records

https://www.youtube.com/watch?v=lxfPHOWKHew ELITA 5 ME FAL REMIX

Pred 23 urami
Ergys Gila
Ergys Gila

Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

Pred 23 urami
Brahim Krasniqi
Brahim Krasniqi

Mashalla po shkoshi qift

Pred dnevom
mimoza belishaku
mimoza belishaku

bravo shume kenge e bukur Melisa

Pred dnevom
Adriatik Kololli
Adriatik Kololli

Wejden e Kosoves

Pred dnevom
Antonio Pescia
Antonio Pescia

00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky YouTube kto zhulaqet

Pred dnevom
suzi koci
suzi koci

Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

Pred dnevom
Fabjan Durres
Fabjan Durres

Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

Pred dnevom
butriors_BI
butriors_BI

Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

Pred dnevom
Albanian AL
Albanian AL

Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

Pred dnevom
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti

Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings—which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”—and experienced uplifted health and well-being.

Pred dnevom
Violeta Musai
Violeta Musai

Edhe ti melisa kengen leje

Pred dnevom
Lyrics Girl
Lyrics Girl

Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

Pred dnevom
selina Shala
selina Shala

Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

Pred dnevom
Suela Kovarik
Suela Kovarik

Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

Pred dnevom
fouoii gyhh
fouoii gyhh

atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.

Pred 5 urami
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti

melisa je super 💜💜me andi

Pred dnevom
Melisa fan Fan page
Melisa fan Fan page

Love you

Pred dnevom
Etleva Kociu
Etleva Kociu

Bravo Melisa

Pred dnevom
Solo Fort
Solo Fort

Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

Pred dnevom
BC ERI
BC ERI

❤❤❤

Pred dnevom
Kurtaj Lubjana
Kurtaj Lubjana

Yllllll suksese Melisa

Pred dnevom
Elis Coku
Elis Coku

Bravo bravo melisa

Pred dnevom
Esmeralda Feka
Esmeralda Feka

❤💋

Pred dnevom
Mirvete Bajrami
Mirvete Bajrami

Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

Pred dnevom
Brunilda Vathi
Brunilda Vathi

Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

Pred dnevom
Brunilda Vathi
Brunilda Vathi

Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

Pred dnevom
Aleksander Laska
Aleksander Laska

Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

Pred dnevom
Maria Huanita
Maria Huanita

Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

Pred dnevom
N
N

Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

Pred dnevom
florena Azizi
florena Azizi

keng var leshe

Pred dnevom
Jasemina Ramazani
Jasemina Ramazani

Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

Pred dnevom
Aksel Spahiu
Aksel Spahiu

♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

Pred dnevom
Aksel Spahiu
Aksel Spahiu

Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

Pred dnevom
маrìa
маrìa

What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

Pred dnevom
I don't care I love it
I don't care I love it

Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

Pred dnevom
Rezi Era
Rezi Era

O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

Pred 2 dnevi
Gersa Mrishaj
Gersa Mrishaj

Je shum e mir

Pred 2 dnevi
Gjergj Gjoka
Gjergj Gjoka

Great!

Pred 2 dnevi
Genita Nebi
Genita Nebi

💖

Pred 2 dnevi
Summer !!
Summer !!

i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

Pred 2 dnevi
Kleand Bani
Kleand Bani

Yyg8

Pred 2 dnevi
Gena Daçi
Gena Daçi

Shum mire Melisa Bravo

Pred 2 dnevi
Lisa
Lisa

Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

Pred 2 dnevi
Lisa
Lisa

A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

Pred 2 dnevi
Ajshe Thaqi
Ajshe Thaqi

Leje

Pred dnevom
Romeo Xh
Romeo Xh

Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

Pred 2 dnevi
Astrit Haxha
Astrit Haxha

leje leje hahaha

Pred 2 dnevi
Ann Rogue
Ann Rogue

Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

Pred 2 dnevi
Seen Seen
Seen Seen

Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart

Pred 14 urami
Erida Baboci
Erida Baboci

Super , super

Pred 2 dnevi
Hilmi Gogofti
Hilmi Gogofti

Ersi

Pred 2 dnevi
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja

Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

Pred 2 dnevi
Gezim Stroka
Gezim Stroka

U qin u qin

Pred 2 dnevi
Geneva Ch
Geneva Ch

O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

Pred 2 dnevi
Pjeter Jakova
Pjeter Jakova

ik o ti

Pred 2 dnevi
Hatixhe Tasini
Hatixhe Tasini

Wow🥰

Pred 2 dnevi
Sara Maloku
Sara Maloku

❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘

Pred 2 dnevi
Eliasy
Eliasy

Like kush ja ndali zerin kenges po erdhi me pa veq spotin 😂😅

Pred 2 dnevi
fouoii gyhh
fouoii gyhh

SHQIPTARET:Ne jemi popull me tradita Prap SHQIPTARET:Cojn kengen e Melises 3milion

Pred 5 urami
Elidjona Ruda
Elidjona Ruda

😍😍💐💐

Pred 2 dnevi
Arbion Hajdari
Arbion Hajdari

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😎😎😎😘😘😘

Pred 2 dnevi
Arbion Hajdari
Arbion Hajdari

melisaaaaaaaaa 💖💖💖💖❤️💖💖

Pred 2 dnevi
Didine
Didine

Watching your video's song, converting it into image and audio, dubbing it and putting it on my channel? The goal is to convey your voice and I am honored to put you on my channel ☹️+🎶 =😊 Just one ok Irkenc hyka 🎶😊

Pred 2 dnevi
Johnny Rrokaj
Johnny Rrokaj

Na esh ber si virusi ne per lajme kjo keng 😂😂😂

Pred 2 dnevi
bodoti qwiu
bodoti qwiu

https://m.youtube.com/watch?v=BevX5H997z8

Pred 2 dnevi
Didine
Didine

Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel

Pred 2 dnevi
Megi Malko
Megi Malko

Bravo melisa lleshi❤❤❤❤❤

Pred 2 dnevi
Keli Lilo
Keli Lilo

shume muzik e bukur me pelqen shum bravo melisa 😘😘💗💗❤❤💋💋😙😙

Pred 2 dnevi
Emiliano Starova
Emiliano Starova

Super

Pred 2 dnevi
Medina Tafa
Medina Tafa

Fajin e keni ju te gjithe qe e ndiqni ne rrjete sociale. Duhet tja hiqni follow dhe e dim ne pastaj se ku ngel Melisa apo cdokush qe e ka mar famen kot. Hyn te emisioni vetem per fame e ben lemsh emisionin vetem per lek dhe sa na acarojn nervat neve....bojn edhe te miren Kur dalin neper emisione🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ca nuk mban kjo toke🌍

Pred 2 dnevi
Seen Seen
Seen Seen

Hahahahaha po per shown qe ka dhuru duhet me e falenderu se na ka pelqy te gjithve , ti te behesh si melisa duhet shum rrug e gjat e pun , duhet Ta vlersojm per ate qe ka arrit ,sepse ne ditet e sotme esht shum e veshtir te behesh kaq shpejt e famshme . Per mendimin tim si cun qe jam I jap noten 10⭐️⭐️ per te gjitha qe ka ber .

Pred 14 urami
Valbona Lleshaj
Valbona Lleshaj

Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀

Pred 2 dnevi
Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd
Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd

Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

Pred 2 dnevi
Admir Hodo
Admir Hodo

Melisa Andi❤❤

Pred 2 dnevi
Mimoza Martini
Mimoza Martini

⭐️

Pred 2 dnevi
Perfect Fitness
Perfect Fitness

Pred 2 dnevi
Denard Begaj
Denard Begaj

Brava melisa je talente per tgjitha suksese

Pred 2 dnevi
Amelia McCain
Amelia McCain

4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 2 dnevi

Naprej

melisa u kry

00:11

melisa u kry

lo9l

Ogledi 13 tis.

Quin's own words

04:03

Quin's own words

Mandy Patinkin

Ogledi 4,2 tis.

The Beach Where Lego Keeps Washing Up

6:11

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

02:59

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

03:26

Elvana Gjata - Mos u ngut

02:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

Ogledi 6 mio.

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

03:46

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

thisisnoizy

Ogledi 4,7 mio.

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

04:21

Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)

03:11

2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

02:48

2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

2TONoffical

Ogledi 10 mio.

The Beach Where Lego Keeps Washing Up

6:11

Twenty One Pilots - Shy Away (Official Video)

2:59

Twenty One Pilots - Shy Away (Official Video)

twenty one pilots

Ogledi 27 mio.

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

4:00