Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

 • Objavljeno Pred 14 dnevi

  Gold AG

  Trajanje: 03:53

  fanlink.to/BylbyliTropojes
  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  @Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi

erzen gjoka
erzen gjoka

I loo

Pred 4 urami
Mario Tiling
Mario Tiling

Bylbyli I pukes Edhe krenaria e shqipris Dava Gjergji

Pred 6 urami
Albanian Ilyrian
Albanian Ilyrian

Shum bukur dava por Te kishe gjet naj kangtar tjeter ky gold ag pall si gomar

Pred 12 urami
xhoda
xhoda

Gold . Tropoja dhe krejt shqipëria ngrihet ne hava.

Pred 16 urami
jetabujanoc
jetabujanoc

Ju perzdredht gishti juve qe qe beni kete keng dislike

Pred 20 urami
Hashmet Mustafaj
Hashmet Mustafaj

Robtë kush i ka bo dislike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 21 uro
Dorontina Dorontina
Dorontina Dorontina

S'ka si TROPOJANT😊😊😊

Pred 22 urami
vlora ajeti
vlora ajeti

o in io

Pred 23 urami
bilishu aliss
bilishu aliss

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Pred dnevom
Halit Berisha
Halit Berisha

Kenge me te vertet shume e mire ska komentim te lumte Gold AG dhe e madhja Dava Gjergji respekt.

Pred dnevom
Klajd Jonuzaj
Klajd Jonuzaj

Super

Pred dnevom
S L
S L

Perle ❤️👏👏

Pred dnevom
Elton Cara
Elton Cara

Jam prej Tropoj po Kosove kena hise🇦🇱

Pred 2 dnevi
bilishu aliss
bilishu aliss

Bossi Albanian forever ❤️❤️

Pred dnevom
Djellona Maloku
Djellona Maloku

TEKSTI [Gold AG:] Asht kam digjet Kosova nan nga flaka e zjarri U ndal fluturimi i zogut nga mali Po çahen krejt lisat e çerdhen po ma kallin Por un jam Bylbyli e kurr kangen nuk ma nalin Kurr mos me d’vetni ma pse luften e nise Une jam prej Tropoje por n’Kosove kena hise Kurdo qe na thrret Kosove e Shqiperia nan More shkijeve jau heki edhe dheun ner kam Mos m’qaj nana jem vet e rrite trimin O s’ta koris buken e s’ta koris gjinin Pritem ne Koshare vlla Agim Ramadani Jam nje djal prej Tropoje jam Bylbyl Breçani [DAVA GJERGJI:] Çke Bylbyl bre ty t’pas nana M’tha oj nan rahat su bana Veç ma mir pa buk e uje Se me nejt ma nan spo muj Lum po ban nana per trimin Ta jap buken e bekimin Merre nje pushk e nje flamur Per Kosove ja sot ja kurre. [REF. DAVA GJERGJI 2x] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN. [GOLD AG:] Kur kerset pushka e ktu bahet zjarri Maje men fjalen tem se une dal i pari Nuk e kam s’pari qe atedheun po e mbroj Se kur digjet Kosova asht n’kam nje TROPOJE E ne oda kur folshim per Malsin e Gjakoves Thash mos deksha pa u ba Ushtar i Kosoves E i madhi Zot tash ma pruni dakikin O po knaqna ka i shof ata shkie qysh po ikin Kurr mos guxoni ma shqiperin me na e prek Se deri tek molla e kuqe tash kena me ju njek Per Shqiperine si Feniksi prej toke çohna Sa her ta merr mendja ty me ardh n’troje tona. [REF. DAVA GJERGJI 2x:] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN.

Pred 2 dnevi
Fatbardha Shurbi
Fatbardha Shurbi

Bravo je kengetari ma i mir ne treva shiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱jemi

Pred 2 dnevi
Orgito Meco
Orgito Meco

🙏🙏

Pred 2 dnevi
tonin prela
tonin prela

Te lumte goja Patriote Je e pazevendesushme bravo te dyve

Pred 2 dnevi
Qiell Melaqe
Qiell Melaqe

DAVA masala za tvoj glas !!! 😍💋♥️

Pred 2 dnevi
Bunjaku Naser
Bunjaku Naser

👌👌

Pred 2 dnevi
BEBi Duraku
BEBi Duraku

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪 shkijev ju hjek edhe deun ner kom ❤️

Pred 2 dnevi
Ilaria Ilaria
Ilaria Ilaria

Disa thonë që shqipëria ësht e vogël, po mua pse më duket më e madhe se e gjith bota!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 2 dnevi
Dhurata Kuqi
Dhurata Kuqi

Mishin ta rrenqeth kjo kenge 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😥😥😥😥😥😥

Pred 3 dnevi
Turkey MC Mollaoglu
Turkey MC Mollaoglu

Masallah !!!!

Pred 3 dnevi
Turkey MC Mollaoglu
Turkey MC Mollaoglu

I love this Song my Albanian Brother...Greetings from Turkey... Respect...

Pred 3 dnevi
Lek Toma
Lek Toma

Fenomen keta kengetare , lum shqyptaria qe u ka 💞❤️🇦🇱

Pred 3 dnevi
Qale Qalr
Qale Qalr

Gjtihmone tropoja ka lind trima

Pred 3 dnevi
Kiirad
Kiirad

Bossi Albanian forever ❤️❤️

Pred 3 dnevi
Bake AL
Bake AL

Une jam prej Geghysenit te KRASNIQES pershendes te tan Tropojant Kudo neper Bote!

Pred 3 dnevi
FREE FIRE GANGSTA FREE FIRE GANGSTA
FREE FIRE GANGSTA FREE FIRE GANGSTA

🇦🇱

Pred 3 dnevi
Blendi Fevziu
Blendi Fevziu

Turp per Dava Gjergjin me bere duet me nje isis myslimut si Gold qelbesira.🖕🏻

Pred 3 dnevi
Blendi Fevziu
Blendi Fevziu

Aman mos ! Se na i hengret mutin o Gold isisi ! Megjithate ju vazhdoni se jeni mesuar duke ngrene mut shoellarqr! Robt ku ti kesh.🖕🏻

Pred 3 dnevi
Rose Rose
Rose Rose

mashAllah ty trujt Allahu 🥰💜

Pred 3 dnevi
Diona Fona
Diona Fona

Kosova asht kosova♥️💙

Pred 3 dnevi
xxx xxc
xxx xxc

KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️

Pred 4 dnevi
xxx xxc
xxx xxc

HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

Pred 4 dnevi
AimBOT 619
AimBOT 619

❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸

Pred 4 dnevi
Violeta Aliaj
Violeta Aliaj

Shume bukur suksese

Pred 4 dnevi
Irgi Maxhunaj
Irgi Maxhunaj

Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....

Pred 4 dnevi
alida flus
alida flus

T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥

Pred 4 dnevi
Ubi Servina
Ubi Servina

me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...

Pred 4 dnevi
Ubi Servina
Ubi Servina

patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura

Pred 4 dnevi
Ardiana Nikolli
Ardiana Nikolli

Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Pred 4 dnevi
alida flus
alida flus

Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

Pred 4 dnevi
Realisti Atdhetar
Realisti Atdhetar

ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen

Pred 4 dnevi
Mati Gjoni
Mati Gjoni

Goja ju lumt e zemra ju kendoft

Pred 4 dnevi
Nexhmi Gashi
Nexhmi Gashi

Njkk

Pred 4 dnevi
MER Alerodis
MER Alerodis

O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super

Pred 4 dnevi
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj

Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.

Pred 4 dnevi
Dita Gjoka
Dita Gjoka

Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon

Pred 4 dnevi
Bujar Aliaj
Bujar Aliaj

ju kenoft zemra jeni te mrekullushem

Pred 4 dnevi
Besnik Mulaku
Besnik Mulaku

Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan

Pred 4 dnevi
Diart Panxha
Diart Panxha

😘😘

Pred 5 dnevi
Ardijan Malaj
Ardijan Malaj

Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

Pred 5 dnevi
madeinitaly shoes
madeinitaly shoes

Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

Pred 5 dnevi
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

Pred 5 dnevi
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill

Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

Pred 5 dnevi
Nexhmedin Syla
Nexhmedin Syla

Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

Pred 5 dnevi
Afrim Turkaj
Afrim Turkaj

Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

Pred 5 dnevi
Besnik Jaku
Besnik Jaku

Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

Pred 5 dnevi
Elona Gogaj
Elona Gogaj

I love you❤

Pred 5 dnevi
Nori Demiri
Nori Demiri

That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

Pred 5 dnevi
BaniOfficial
BaniOfficial

Me beni subscribe ju lutem

Pred 5 dnevi
Kujtim Xhepa
Kujtim Xhepa

Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

Pred 5 dnevi
ardian Dervishi
ardian Dervishi

Ec aty o bishshshshshshsh

Pred 5 dnevi
t.v. 45
t.v. 45

Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

Pred 5 dnevi
Roland Shkurti
Roland Shkurti

COk

Pred 5 dnevi
erland xhelaj
erland xhelaj

Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

Pred 5 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Pred 6 dnevi
Aishe Baci
Aishe Baci

Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

Pred 6 dnevi
Stela Ylli
Stela Ylli

Zemra u kendoft !

Pred 6 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

Pred 6 dnevi
Besmir Haziraj
Besmir Haziraj

Nr 1 😍😍

Pred 6 dnevi
Kristo Zervo
Kristo Zervo

Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

Pred 6 dnevi
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni

Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

Pred 6 dnevi
Albert Limani
Albert Limani

Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

Pred 6 dnevi
Anna Stone
Anna Stone

2 💫💫Te 🇦🇱 !

Pred 6 dnevi
Urim Azemi
Urim Azemi

Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

Pred 6 dnevi
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz

Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

Pred 6 dnevi
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Pred 6 dnevi
Michele Balla
Michele Balla

TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

Pred 6 dnevi
Michele Balla
Michele Balla

😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 6 dnevi
Shauka Hodan
Shauka Hodan

O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

Pred 6 dnevi
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami

👌👌👌

Pred 6 dnevi
Sali Lokaj
Sali Lokaj

Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

Pred 6 dnevi
Gazmir Dema
Gazmir Dema

Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

Pred 6 dnevi
Princ Berisha
Princ Berisha

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

Pred 7 dnevi
Princ Berisha
Princ Berisha

Princ6666

Pred 7 dnevi
Princ Berisha
Princ Berisha

🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

Pred 7 dnevi
Ena Seferi
Ena Seferi

Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

Pred 7 dnevi
Lulzim Budini
Lulzim Budini

RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

Pred 7 dnevi
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj

🤝👍👌🏼🙏

Pred 7 dnevi
Canan Tezcan
Canan Tezcan

Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

Pred 7 dnevi
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz

Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

Pred 7 dnevi
Seb Gashi
Seb Gashi

Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

Pred 7 dnevi
SOPHIE Xhaka
SOPHIE Xhaka

Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

Pred 7 dnevi
blueibabygirl07
blueibabygirl07

Love from America 🙏💖

Pred 7 dnevi
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Breaking Point mirë faleminderit, po ti?

Pred 4 dnevi
Breaking Point
Breaking Point

@blueibabygirl07 Mire, ti si je?

Pred 4 dnevi
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Breaking Point çkemi from Michigan

Pred 4 dnevi
Breaking Point
Breaking Point

@blueibabygirl07 Hello from Massachusetts

Pred 5 dnevi
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Breaking Point po e di Gheg dialect very thick 😂😂

Pred 5 dnevi
Halil Celaj
Halil Celaj

Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

Pred 7 dnevi
Lion Fr
Lion Fr

E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

Pred 7 dnevi
Lion Fr
Lion Fr

O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

Pred 7 dnevi
Ani Ani
Ani Ani

Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

Pred 7 dnevi
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

Pred 7 dnevi
Tommy Gojcaj
Tommy Gojcaj

✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

Pred 7 dnevi
Sedat Kelmendi
Sedat Kelmendi

goldo ag ❤ 🇦🇱

Pred 7 dnevi
mateo Dana
mateo Dana

DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

Pred 7 dnevi
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 7 dnevi
Murad Kurteriç
Murad Kurteriç

MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

Pred 7 dnevi

Naprej

Gold AG - Sofra e nanës

04:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Ogledi 1,9 mio.

AC/DC - Shot In The Dark (Official Video)

3:16

Geoengineering: A Horrible Idea We Might Have to Do

9:10

Geoengineering: A Horrible Idea We Might Have to Do

Kurzgesagt – In a Nutshell

Ogledi 2,6 mio.

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

03:26

Arif Dushaj - Kenge Per Zarife Hasanaj

06:01

Arif Dushaj - Kenge Per Zarife Hasanaj

Arif Dushaj Official

Ogledi 303 tis.

OXYGEN Pjesa 1 - Gold AG 02.02.2019

1:32:52

AC/DC - Shot In The Dark (Official Video)

3:16

Geoengineering: A Horrible Idea We Might Have to Do

9:10

Geoengineering: A Horrible Idea We Might Have to Do

Kurzgesagt – In a Nutshell

Ogledi 2,6 mio.

The Bachelor - SNL

6:41

The Bachelor - SNL

Saturday Night Live

Ogledi 5 mio.

SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE

40:32

SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE

Sidemen

Ogledi 8 mio.

KO ĆE BOLJE NAPRAVITI KUĆICU IZ BAJKE?

14:05

KO ĆE BOLJE NAPRAVITI KUĆICU IZ BAJKE?

Braco Gajić

Ogledi 484 tis.

Crazy Videos Taken Moments Before Disaster

9:03