Gold AG - Malli i vendlindjes

 • Objavljeno Pred mesecem

  Gold AG

  Trajanje: 04:17

  fanlink.to/MalliVendlindjes
  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  @Gold AG - Malli i vendlindjes
  teksti e muzika: Gold AG
  orkestrimi: Florent Boshnjaku
  video: MProduction
  pamjet n'Preshevë: Krenar Halimi
  #GoldAG #MalliiVendlindjes

  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi

  #GoldAg #Mallivendlindjes #Onima

Elion Aliu
Elion Aliu

Bravo Gold Ag

Pred 2 dnevi
Irena Elmazi
Irena Elmazi

Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)

Pred 5 dnevi
Fitim Sejdaj
Fitim Sejdaj

Shum mka prek kjo kang me dhimset god ag😔😔😔😔

Pred 7 dnevi
Hafirk _04
Hafirk _04

🙏🏼🇦🇱🇽🇰🇦🇱🙏🏼

Pred 9 dnevi
sanja sonja
sanja sonja

Ternovc❤️❤️🇦🇱🇨🇭

Pred 10 dnevi
sanja sonja
sanja sonja

😢😢❤️♥️

Pred 10 dnevi
Fabiongaming7
Fabiongaming7

Ff

Pred 11 dnevi
Arton Rexha
Arton Rexha

Oh pajth nane je taj.! 👏👏

Pred 12 dnevi
Tim Retkoceri
Tim Retkoceri

Pse nuk guxon me shkua ne Preshev???

Pred 13 dnevi
njomza Basha
njomza Basha

🔥🔥❤️❤️

Pred 15 dnevi
Klod Lami
Klod Lami

Respekt pafund per Shqiptaret autokton Lugines Presheves UÇPMB atyne qe dhan gjithqka per tu bashku me Kosove e Shqipni por do vjen dita qe do bashkohemi gjith NUK JENI KURR VETEM PASHA ALLAHUN KURR . Ju pershendes biri i Dibres nga Torino. #SHQIPNI_ETNIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pred 17 dnevi
KOSOVO IST KOSOVO
KOSOVO IST KOSOVO

🇽🇰🇦🇱🕌🕋❤🖤💙💛

Pred 18 dnevi
albert skhalla
albert skhalla

Si gjithmone prek me keto tekste te rujt Allahu vlla

Pred 18 dnevi
amarildo dida
amarildo dida

Kur s'je nga Presheva por një lot rrjedh se je zemër shqiptare dhe plagët e padrejta te historisë janë të ngulura thellë në shpirt. Faleminderit Gold AG 🇦🇱

Pred 18 dnevi
Fljorim Zendeli
Fljorim Zendeli

ahh vendlinjee

Pred 19 dnevi
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi

Bravo Goldi 👏👏👏👏

Pred 19 dnevi
AutochThonous
AutochThonous

Hallall t'qoft 🤝

Pred 19 dnevi
Kaltrina Sinani
Kaltrina Sinani

Shko ne gjermani e ke bekemit agjit

Pred 19 dnevi
Sonila Profka
Sonila Profka

Nese je tu ma besu Kqyre at vend, dhe merr frym njihere per mu 😢😭sa vargje prekese

Pred 19 dnevi
r p
r p

Gold AG je njeshi i shqiperise. Respekte nga nje Fierak nga Filadelfia

Pred 20 dnevi
Valbona salihu
Valbona salihu

Zoti te rujt o Zemra e Kosoves ti je lexhent shpirtin na knaqe🤲🤲🙏🙏

Pred 21 dnevom
nanniz NZ
nanniz NZ

Kur vina prej gurbetit hala pa hy ne bujanoc i vjen era atdhe ndihesh se je ne tokat shqipe ah sa shum mka mar malli vec kush asht larg vendlindjes e kupton 🥺🥺

Pred 21 dnevom
Shyrete Arifi
Shyrete Arifi

njiher ka lind nona ksi djali ska kerkun bravo gold lum nona qe te ka lind qe spe jarron vendlindjen zoti ta rrit djalin e ishalla bohet si babi

Pred 22 dnevi
Baki Kosova
Baki Kosova

Respekt per presheven kosova .

Pred 24 dnevi
lejla kasa
lejla kasa

Respekt për goldin

Pred 24 dnevi
Florian Rexhepi
Florian Rexhepi

o respekte per ty o arian agushi lum nana qe tka, se kta tjert na qiten faren me tulifar muzike

Pred 25 dnevi
The Albo
The Albo

Ni mall ni dashuri ni tokë Shqipëri ❤️🇦🇱

Pred 25 dnevi
Zejnula Jashari
Zejnula Jashari

BILAC

Pred 25 dnevi
Rilinda Afeti
Rilinda Afeti

¹?■ ld#*mmmmmm*l#ls*@ ö B Ä!1111111++qQY

Pred 26 dnevi
Bredi
Bredi

Gold vlla tu realizoj deshira qe te vish ne lugin dhe ne vendlindjen tande ne preshev shpresoj qe t takoj ne bujanoc ose ne preshev kur t vi nga gurbeti sepse rrespektin mat madh e ke prej meje dhe je me i miri nuk kam mashum fjal met pershkru🙏🙏🙏❤❤

Pred 26 dnevi
Lindita Zogu
Lindita Zogu

Shumë e bukur te lumt zoti te rujt🤲👍❣️

Pred 26 dnevi
Morena Anelli
Morena Anelli

❤❤😥😥

Pred 27 dnevi
Al Pekato
Al Pekato

🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

Pred 28 dnevi
Ff Hetshot
Ff Hetshot

😍😍

Pred 28 dnevi
TheArianight
TheArianight

O ti Soti e din Sa me mungonë Gjakova Voratë e zemres time Era e dimnitë Fjaltë e rugovesë Andratë e rinisë

Pred 29 dnevi
Fatjon Lushka
Fatjon Lushka

Te lumt o Arjan agushi qe se harron vendlindjen me kengt e tua

Pred mesecem
OneTime
OneTime

Persh edhe nga USA,gold faleminderit per ket keng je artist me vlera ashtu si Gold

Pred mesecem
KOSOVAR
KOSOVAR

Ti kom ngu shum kongt amo si i ke hi fejes qeshtu fell um ke dal prej zemres se gjith ti kam ngu kangt patriotike amo me fe je KA e tepron pak falu per veti e boni KREJT per veti zoti ty ta din e jo hallki po nejse

Pred mesecem
Jasmin Bilali
Jasmin Bilali

😢👍

Pred mesecem
FreeStyleShqip
FreeStyleShqip

Malli vendlindjes nuk pershkruhety

Pred mesecem
Ylber Azemi
Ylber Azemi

Shum kong e prekshme per atë që ësht larg Vatanit.

Pred mesecem
elisabeth qerimi
elisabeth qerimi

Valla na kish mor mali

Pred mesecem
miko foin
miko foin

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Pred mesecem
lenci hamolli
lenci hamolli

Like pa e degjuar fare sepse nuk kisha asnje dyshim se do te ishte nje super kenge si gjithe te tjerat Gold Ag, suksese edhe respekte.

Pred mesecem
miko foin
miko foin

👏 👏 🥳

Pred mesecem
alida flus
alida flus

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Pred mesecem
miko foin
miko foin

Bravo Gold per ty ska asnje fjal

Pred mesecem
Sunaj Osmani
Sunaj Osmani

Gold ag 🤩🤩😘😘❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Pred mesecem
miko foin
miko foin

O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh

Pred mesecem
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري

❤️❤️

Pred mesecem
Elidona Avdiaj
Elidona Avdiaj

Like kush mendon se goldi esht me i miri👑👑😍

Pred mesecem
Drilon Sabedini
Drilon Sabedini

Plancher doudou 👍🏻👍🏻👍🏻🇽🇰🇽🇰🇽🇰gode

Pred mesecem
alida flus
alida flus

Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

Pred mesecem
yuoop noke
yuoop noke

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Pred mesecem
doliio volay
doliio volay

❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

Pred mesecem
rijad alimi
rijad alimi

I madh je o vlla tfala kumanova

Pred mesecem
Hasime Mahmutaj
Hasime Mahmutaj

🇦🇱🙋‍♂️

Pred mesecem
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari

🇽🇰🇦🇱🇮🇹

Pred mesecem
yuoop noke
yuoop noke

momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas

Pred mesecem
Arif Zylyf
Arif Zylyf

Njerz si ti ka nevoj parlamenti i shqipris (patriota) e jo tradhtar si kta qelbsirat e sotem qe jan tu na coptu si popull.. Urime Gold AG si gjithmon knon keng shum tbukra, zemra mqan per atdhe sa her qe ngjoj kto fjalt e tua ❤️❤️

Pred mesecem
doliio volay
doliio volay

Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡

Pred mesecem
Rudina Marku
Rudina Marku

Shum e ndier kjo keng si gjithmon patriotike👏👏👍😘

Pred mesecem
Festim 003
Festim 003

Burr i fort je 🔥😘🇦🇱🇽🇰

Pred mesecem
Ridvan Saygili Saygılı
Ridvan Saygili Saygılı

Maşallah maşallah 🧿

Pred mesecem
Egzon Spahiu
Egzon Spahiu

Bravo Gold per ty ska asnje fjal

Pred mesecem
Doris Bushi
Doris Bushi

👏 👏 🥳

Pred mesecem
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas

O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh

Pred mesecem
Loris Delijaj
Loris Delijaj

👌👌🙏🙏🙏🍀😢🇽🇰🇩🇪

Pred mesecem
doire aintu
doire aintu

Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

Pred mesecem
Mevlude Vuniqi
Mevlude Vuniqi

Soti te rujt bach me vla

Pred mesecem
omer omer
omer omer

🇦🇱😓😪😭

Pred mesecem
Amina Bekteshi
Amina Bekteshi

♥️😭☺️😔😘😘

Pred mesecem
EGLANTINA MERLIKA
EGLANTINA MERLIKA

MashaaAllah cdo kenge e jotja esht nje hit qe ta prek piken e shpirtit. ALLAHU TA SHPERBLEFT per ket muzike te bukur dhe kuptimplote 👍🤲

Pred mesecem
doire aintu
doire aintu

Shum kanga e mir

Pred mesecem
Armend Hajdari
Armend Hajdari

Rrnofsh bre rrnofsh 100 vjet sjom i preshevesh qe i pershendes shum po na krejt shqiptart ka do qe jemi e dojm vendlindjen e vendlindja jem shum pom mungon momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas

Pred mesecem
Hamide Tahiri
Hamide Tahiri

Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡

Pred mesecem
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas

Fl o vella ishalla qdo mall e realizon ishalla andrra shekullore na realizohet Shqiprija Etnike respekt Shqiptar i madh vella

Pred mesecem
Berat Qufaj
Berat Qufaj

O ta pafsha at hajr shumë mir e ki bo veq vazhdo

Pred mesecem
ERA JASHARI
ERA JASHARI

Jom i preshevs t dua shum nag drini

Pred mesecem
Gena gena
Gena gena

Mbone me kajt 5 vite pa shku ne Shkupin tem 😭

Pred mesecem
besmir taraboshi
besmir taraboshi

Ata disliket nuk do te kene gjak Shqiptari!te rujt i madhi Zot o Gold Ag se u thame per njerzit tone ne gurbet

Pred mesecem
Mite Gjoka
Mite Gjoka

Ti ne cdo keng ta rrenqeth trrupin 🥰🥰🥰

Pred mesecem
Merita Krasniqi
Merita Krasniqi

🇦🇱🇽🇰

Pred mesecem
Messer Rein Messer Raus
Messer Rein Messer Raus

Kush esht i Medvegjes?

Pred mesecem
Fatmir Sulejmani
Fatmir Sulejmani

Selam nga Zvicrra 🇨🇭jemi Dardania Lindore 🇦🇱 apo Kosova Lindore 🇽🇰 pse Lugina Lindore te fala i baj shum Tërnocit Madh sa me ka mar madhi me shku te guri i Hutit te Zidi i par dhe te Zidi i dyt te Gurt e Bujve dhe te Lapidari i Komandant Lleshit Ridvan Qazimi Si Arian Agushi (Gold AG) nuk bahet as kushi qy i Qëndis fjalt te sakta e te arta rrall din naj kushi 👐

Pred mesecem
Antonio Leka
Antonio Leka

As

Pred mesecem
Che guevarra Guevarra
Che guevarra Guevarra

E ke myt o vlla jam prej dibre te shqipris. Kam qen ne 2010 ne preshev kam dal naper restorante nuk mkan lon me pagujt se kishin mall tmadh per shqiptart e patriote me zemer tmadhe . Respekt maksimal per preshev bujanovc e krekt trojet anej. Jan djegem per shqipni .

Pred mesecem
Evgjenije Shabani
Evgjenije Shabani

Shum kanga e mir

Pred mesecem
recan000
recan000

MashAllah Shm kenga e bukur, Allahu nimodh neve dota shkume ne Presheve dhe Prizreni dhe Pejé, Amin...

Pred mesecem
Alban Çuka
Alban Çuka

Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

Pred mesecem
Rima Bala
Rima Bala

https://youtu.be/QtGwGL8Hxw8 ‼️🇽🇰🇦🇱🔥😍♥️👑🦁

Pred mesecem
Presheva. AL
Presheva. AL

T E K S T I NGA PRESHEVA.AL Mka marr malli oj Presheve mu nis per te ti mu ç'mall me shpi mi pa dostat e mi mka marr malli o vlla pasha kejt ti se di me ma bo neser shko ama bile sonte rri mka marr malli me ardh do here pom del timi me thon ej u nisa per ni ore jom te kufini mka marr malli o vlla tonve syt me ja pa po aj kufi ka ra qe nuk po vi qe sa mka marr malli me ja ni edhe eren e dheut me ni eren PRESHEVE prej te livadhi shehut e mem thon naj zotni a mujte be ages mka marr malli me pa edhe vorrin e babes te ara limqa me pa barin pa kosit e me kujtu kohen ku kom lu e ku jom rrit nese je tum ngu e je tu ma besu po kshyre ate vend e merr fryme niher per mu REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi Mka marr malli Bajramin me fal n'Prishtine me honger buke me non e mi thon ika n'Lugine me ma bo merr dicka qe ta shti me ni kese uroja kejve Bajramin e selam kush tvese kur kom mall per ty osht me mall edhe rreshti me pi uje te çeshmja e me hyp ka uneshti o n'dimen o n'vere o n'vjeshte o n'pranvere a e din sa e mire osht be ja honksha ate ere shpesh n'onderr vi se jom merzit met pa mi pa ata qe m'dojne e ata qe m'kan sha ti se din o vllau jem sa i madh eshte ky mall nashta hala m'ki inati po une ta kom bo hallall mka marr malli te xhamija me hi e mu fal mka marr malli per krejt e per secilen mahall e nese nuk e din e po vet pse spo vjen se sdu mem marr n'pytje kur vi n'venin tem REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi u bonen tri vjet a pe sheh sa shpejt do m'shkrujn pi PRESHEVE thojne na harrove kejt o sosht faji jem po na ndajti aj hasem spo muj me ju pa as n'deke e as n'dasem t'isha bo shqiponje po njeri spo munet me fluturu atje e mi hec krejt katundet me mu knaq zemra e n'sy me ma qit lotin e mem ndi kejt tu thon se ju du pasha ZOTIN mka marr malli per t'ri per fmi e per pleq mka marr malli per çarshi e per kronin e keq me mar mish te daja e mu mledh me jarana me ja msy neper mal e me bo grill te brana e me ndrru pak vend tani me shku me pa shoqin me pa BUJANOCIN, KONÇULIN e TËRNOCIN e deri n'ate dite qe ti je coptume ti je plage me gjak gjithmone e pa sherume REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi

Pred mesecem
Gold AG Fansat
Gold AG Fansat

Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla

Pred mesecem
Aura ZA
Aura ZA

Bravo GOLD i madh je, pershendetje per Luginen 👐 🇦🇱

Pred mesecem
Artan Xhafa
Artan Xhafa

👏🏻🙏🏻 🇦🇱 je ma i miri Gold

Pred mesecem
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj

Qe 7 vite pa qen kosov 🙏😭

Pred mesecem
I’ammyself
I’ammyself

👌👍

Pred mesecem
Şakir Şakir
Şakir Şakir

Bravo Gold AG klass rrespekt yu 💪👍👌.

Pred mesecem
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla

Pred mesecem
Loris Maliqi
Loris Maliqi

Kush pu shkon npreshev me Visitu vendin per Goldin ??

Pred mesecem
Nazlije Musli
Nazlije Musli

Tfala kret tetoves po njedit dotvu😘😘😘😘👍😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱👍🛫🇦🇱

Pred mesecem
wnnalis cioov
wnnalis cioov

ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi

Pred mesecem
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj

😭😭😭😭

Pred mesecem
Jakup Kastrati
Jakup Kastrati

Më i miri.je👍😍

Pred mesecem
Naser Dani
Naser Dani

Ti je konktari im ij preferum

Pred mesecem
Gazmend Berisha
Gazmend Berisha

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮

Pred mesecem
Igli Cela
Igli Cela

Te knoft zemra vlla 🇽🇰🇦🇱🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Pred mesecem
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana

👍 🇦🇱 nuk ka si vendlindja.

Pred mesecem
amela Alb
amela Alb

PRESHEVAA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💁💁

Pred mesecem

Naprej

Gold AG - Sofra e nanës

04:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Ogledi 3,1 mio.

Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)

08:01

MY FORTNITE SKIN REVEAL

2:25

MY FORTNITE SKIN REVEAL

LazarBeam

Ogledi 7 mio.

Mercedes Reveal Their 2021 Car: The W12

29:24

Gold AG - Sokoli

03:39

Gold AG - Sokoli

Gold AG

Ogledi 5 mio.

Gold AG - Liri a Vdekje

03:28

Gold AG - Liri a Vdekje

Gold AG

Ogledi 632 tis.

Gold AG - E mira (2021)

03:16

Gold AG - E mira (2021)

MProduction

Ogledi 672 tis.

Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

05:34

Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

Valon Berisha Official

Ogledi 2,4 mio.

MY FORTNITE SKIN REVEAL

2:25

MY FORTNITE SKIN REVEAL

LazarBeam

Ogledi 7 mio.

Mercedes Reveal Their 2021 Car: The W12

29:24

I ASKED MY CRUSH TO BE MY VALENTINE!!

9:13

I ASKED MY CRUSH TO BE MY VALENTINE!!

Dominic Brack

Ogledi 1,5 mio.

Press Subscribe For....

11:59

Press Subscribe For....

MrBeast

Ogledi 26 mio.

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm

2:8:33

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm

Sen Çal Kapımı

Ogledi 2,4 mio.

Man Is Addicted To Porn and Regrets It

8:01