Binjaket - Don Xhoni | Episodi 10 - Vizion Plus

 • Objavljeno Pred 3 meseci

  Vizion Plus TV

  Trajanje: 1:24:06

  www.vizionplus.tv
  VizionPlusTV
  VizionPlusTv
  VizionPlusTV
  binjaket_show
  Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
  #Binjaket #DonXhoni
  ------------------------------------------------------------------
  Subscribe: slkey.info

Fernaldo
Fernaldo

respect per *LLUNI* 👊👊

Pred 7 dnevi
Petrit Prenga
Petrit Prenga

Don GJON mbreti i muzikes💿

Pred 10 dnevi
danqi Luan
danqi Luan

LIKE

Pred 18 dnevi
danqi Luan
danqi Luan

DON XHONI MAI MIRI JE VALLA

Pred 18 dnevi
Lulzim Kodra
Lulzim Kodra

Respekt don gjoni.unè skisha mujt me u pèrmbajt ksaj vajze e zhveshur pa e perqafuar .doni bravo.👌

Pred 20 dnevi
Arjan Gjeta
Arjan Gjeta

Talent per muziken qe ben , pak si heret i ka nis sfidat ujqrit e vjeter jan akoma nalt

Pred 21 dnevom
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja

Po pse nuk dalin puntatat e tj

Pred mesecem
elmedin Ukaj
elmedin Ukaj

Fal

Pred mesecem
Ervis Ademi
Ervis Ademi

I mir mund te jesh po me kallashin ske lidhje ti o sholu se ne 99 ishe te loqet e babes mos ja qi nonen tani

Pred mesecem
Zana Cuka
Zana Cuka

😛😛😜😝😝

Pred mesecem
AA KK
AA KK

Ca humor leshi kto dy cunat, me i lirshem Don Xhoni ne emision t'tyre se ata

Pred mesecem
Army 127
Army 127

Sa vjec eshte don xhoni?? Ditelindja?? Please

Pred mesecem
Army 127
Army 127

@Diell Albaner Thjesht di qe ka lind ne 8 prill pa vitin sedi. E di gje vitin e lindjes?

Pred mesecem
Diell Albaner
Diell Albaner

20 vjet

Pred mesecem
Mari Stern
Mari Stern

Me kendu esht diqka tjeter e me repovat diqka tjeter🙄 mesoni pak ju lutem kur e ftoni nje Reper.

Pred mesecem
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja

A jane sonte binjaket

Pred mesecem
Artist Skenderi
Artist Skenderi

Prezantuesit Binjaket tamam psikolog ... Jan bossa

Pred mesecem
Sumeja xhemaili
Sumeja xhemaili

Don xhoni shkon me Taynen qe e sgelli

Pred mesecem
Servis Kamza
Servis Kamza

A tthrras don?pa problem fare fon xhon xhamadon kal i terbum😍🤣🤣🤣🤣lottt

Pred mesecem
Don
Don

1:01:58

Pred mesecem
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja

Kur do dalin puntatat tjera

Pred mesecem
Merita Beqiri
Merita Beqiri

Bravooooo👌👌

Pred mesecem
Linda Kamberi
Linda Kamberi

Doni ❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️❤️😍😍❤️❤️😍❤️😍😍❤️😍❤️❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍😍❤️😍❤️

Pred mesecem
Sherifi Gojarta
Sherifi Gojarta

Don Xhon You are my Loveeeee

Pred mesecem
Kristina Xhaferrllari
Kristina Xhaferrllari

Capo Plazza nuk esht napoletan por sicilian 😅

Pred mesecem
The Best
The Best

Genard je shum njeri i zgjuar 👍👍

Pred 2 meseci
Ellda Shahmani
Ellda Shahmani

thirreni taynen bree please

Pred 2 meseci
Sabi Duraku
Sabi Duraku

Super je

Pred 2 meseci
Sabi Duraku
Sabi Duraku

Don xhon je reperi ma I mir, domethan se sje medejmadh

Pred 2 meseci
Rejhana Fetai
Rejhana Fetai

Zoti të ruaj dhe ty 💝💗🥰😍🌏💫💋❣🤲

Pred 2 meseci
Ani Show
Ani Show

rebeka

Pred mesecem
Ani Show
Ani Show

rebeka

Pred mesecem
Anila Vrenezi
Anila Vrenezi

Don xhoni me loqkë ne zemer të dua shum me zemer dashuri

Pred 2 meseci
Migena Bleta
Migena Bleta

Eshte e vertet

Pred 2 meseci
Migena Bleta
Migena Bleta

O noooob ty te nguli thiken dhe finemi

Pred 2 meseci
Βασιλης κοκυρα
Βασιλης κοκυρα

Vlonjatet thojn vlla ore vlla, kurse don xhoni bro e bro .hahahahaha fol shqip se shte gjuha me e bukur ne bot!

Pred 2 meseci
Enton Entonisilvi
Enton Entonisilvi

e bravo genard na i respektove vl;ren me gjera tmira gjera te bukra

Pred 2 meseci
Arron Pitman
Arron Pitman

Who’s English and still watching just for don xhon ?

Pred 2 meseci
NESSA
NESSA

me and my two best friends loooooool ahajajajajaajajajajajja

Pred 2 meseci
Margen Skenderaj
Margen Skenderaj

Po kta labet kan kopju davit leterman show

Pred 2 meseci
Lina Lana
Lina Lana

Nuk qesha fare..

Pred 2 meseci
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky

Don xhoni ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pred 2 meseci
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky

Per repera

Pred 2 meseci
Sali Joni
Sali Joni

Do ta grisja fare vlla😂😂😂😂😂

Pred 2 meseci
Endrit Ndreshaj
Endrit Ndreshaj

Te qifshin ropt tropojanet

Pred 2 meseci
Caka Mirjete
Caka Mirjete

Uroj te rrish keshtu i thjesh gjithmon je super yll 💫👍🙏 Don Xhon❤

Pred 2 meseci
Kok Derri
Kok Derri

Ky donaldi tamam si gomar qe nk hyn ne pun per asgje

Pred 2 meseci
Leo Hak
Leo Hak

Interessant qysh shiptart e deprojn senet kshyre veq sa her reklam e kan fut ne Video palidhje

Pred 2 meseci
Silvana Saliaj
Silvana Saliaj

Super t3

Pred 2 meseci
Nela lina M
Nela lina M

Kenktari shum i mir🤗

Pred 2 meseci
Kipa Duraku
Kipa Duraku

Ka thy rekord te shikueshmerish Don xhoni Bigg upp per Donin

Pred 2 meseci
Dona Mitro
Dona Mitro

Kur ne jet nuk e besoj se Don Xhoni ja studiu hahaha ka doktoru. Po ky nuk eshte i aft per as nje pergjigjje

Pred 2 meseci
Dona Mitro
Dona Mitro

Perkthimi prej shqipes ne shqip 🙈 shqipja shqipen se kupton duhet anglisht me ja perkthy 🙈🙈

Pred 2 meseci
Florenco Martini
Florenco Martini

Jeni te dy njisha .na knaqet me rrespekt nga UK

Pred 2 meseci
Bum bum Qukulldum
Bum bum Qukulldum

1:08:57 🙈

Pred 2 meseci
bella bella
bella bella

Mos vini kaq duartrokitje ne cdo fjale

Pred 2 meseci
Maria Smith
Maria Smith

A pe din a pe din a pe din a pe din a pe din a pe din pffffff Don 🐄🤮👎👎👎👎🙈

Pred 2 meseci
Ramadan Dani
Ramadan Dani

A

Pred 2 meseci
Ramadan Dani
Ramadan Dani

Ne telizor

Pred 2 meseci
Ramadan Dani
Ramadan Dani

Ku lun

Pred 2 meseci
Bledi Gurguri
Bledi Gurguri

A po kupton......po kupton kupton

Pred 2 meseci
Kosova is Albania
Kosova is Albania

Ore kara vllezer , mos e Ftoni me Genardin, skeni tru ta kuptoni njeriun, jeni shum te trash, jeni edhe me injoranter se Mamaqiri, pllitni si gomej. Jeni pa shkolle kara me plot kuptimin e llafit

Pred 2 meseci
lyricy lyricy-video
lyricy lyricy-video

Don xhoni te dua ❤🥺 zemra ime da deshir te te takoj 🖤🥰🌸 you love so much Don xhoni ❤🌎🧸

Pred 2 meseci
Marjo.
Marjo.

Ncncnc po pse do e ktheni gjithcka n politik, nuk mundohet njeri t beje dicka autentike po mundohen t kafshojn dicka nga politika😔 Shum per t ardh keq

Pred 2 meseci
Marjo.
Marjo.

Plot 30 ads gjate gjith videos, vizion+ paska perdorur gjith adsat e mundshme se qenka "dobet" me buxhetin.

Pred 2 meseci
juana sadrija
juana sadrija

Oh bre Don Xhon sa i mir je 😍 repon shkelqyeshem

Pred 2 meseci
alx mno
alx mno

1:16:25 that smileee adorable 😍

Pred 2 meseci
G G
G G

A JE NORMAL BRE....😂

Pred 2 meseci
Gesi Geni
Gesi Geni

Ammmmmmmmmm. Hahahahahhaha të gjithë kursi

Pred 2 meseci
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU

Më bëni pak subcribe ju lutem🙋🙏🥰😭🗼

Pred 2 meseci
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU

Don Xhoni 1 ❤️😎🤗

Pred 2 meseci
Besk Ferati
Besk Ferati

E dhive fare muhabetin . Na dole nga old school 2pac dhe mrapa permene capo plaza! Turp tkesh .

Pred 2 meseci
Buda Pešt
Buda Pešt

Jav qifsha robt juve dy binjakve

Pred 2 meseci
Roshi Roshi
Roshi Roshi

Pupupup ca lloj humori kto 🙆‍♂️. Ja kuptoj hallin ktit nga Kosova se kto te vejn ne siklet me kte te folmen si kurva dhe me kte humorin qe ste bo me qesh edhe me pas pi hashash.

Pred 2 meseci
F V
F V

Shum emision i bukur ju lumte nuk i mungon asgje te gjitha i ka pra nje emision i qellluar.Bravo qunaa❤💋💋🥰🥰🥰🥰

Pred 2 meseci
Birgit Cangonja
Birgit Cangonja

Me hy Genardi ne përputhen 40+ nuk ka opinionist që e përballon 🤣🤣🤣

Pred 2 meseci
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU

Më bej pak subcribe 🤗🙏👍

Pred 2 meseci
Max Balliu
Max Balliu

Shume shume nalt do shkosh pa tjeter ,ve bast bravo Don xhoni

Pred 2 meseci
ThatGirl
ThatGirl

Meritat e 660k view eshte e don xhon o ju pordhaca te padurushem.ju qr se sdurohet pordha juj.don xhoni 🔥

Pred 2 meseci
Bianka Kananaj
Bianka Kananaj

I vetmi djal reper qe eshte i thjeshte , me kembe ne toke dheee beavoooo 👏🏻👏🏻👏🏻

Pred 2 meseci
agroni angroni
agroni angroni

😡😈😈😅😢😦😣

Pred mesecem
Ela
Ela

Kejt mir veq kur te kesh kesh mir bro

Pred 2 meseci
Ejup Neziri
Ejup Neziri

Binjaket persona negativ

Pred 2 meseci
Black Black
Black Black

Eh sa i mir ky doni✨🐝

Pred 2 meseci
Black Black
Black Black

Mos vall ishe ne epoken e akullnajave dhe tani erdhe ne 2021🧐

Pred 2 meseci
elona draogobuzhda
elona draogobuzhda

Cili osht doni?

Pred 2 meseci
Simone Default
Simone Default

Don xhon loqk je

Pred 2 meseci
bella hadiddd
bella hadiddd

Jemi krenar me ty Doniii

Pred 2 meseci
Jon Tafili
Jon Tafili

A m'rrufshi Bolet z'buoni njerz ju.

Pred 2 meseci
Flori Hoxha
Flori Hoxha

Tallje raku me bet 500 me don xhonin

Pred 2 meseci
Doci Blendi
Doci Blendi

Don xhoni eshte i vetmi rreper i ri qe merr shum klikime neper intervista kshuqe ne 2025 ka me kap shum shpejt famen e madhe te Noizyt 😉

Pred 2 meseci
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Gallat Genardi papafare

Pred 2 meseci
Alen Goretic
Alen Goretic

Ore shkerthaq e shqipris ky eshte nga Drenica nuk eshte shkethaq si ju 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

Pred 2 meseci
Mike Saraft
Mike Saraft

❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.*   *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Pred 2 meseci
Erijonaaa Dervishaj
Erijonaaa Dervishaj

vallah er ist einfach der beste 🔥🔥

Pred 2 meseci
Lyrics
Lyrics

Ia shtoi Don Xhoni audiencen pak ketij emisioni, se se shikonte njeri, Bravo Don Xhoni 😊

Pred 2 meseci
Doci Blendi
Doci Blendi

Eshte emisioni shum i shikuar ne shqiperi nder vite por nuk e njef ket kanal ti.

Pred 2 meseci
Lorian
Lorian

Don Xhoni e nez zjarrin dhe e fik me urin Hahahahahah

Pred 2 meseci
ACS TEAM
ACS TEAM

Muzika hapse e friends

Pred 2 meseci
xena peja
xena peja

Uh ti qifsha krejt edhe robt more thi mashkell

Pred 2 meseci
Blerim Ameti
Blerim Ameti

Kto a bojn emision a muhabet qajtoresh

Pred 2 meseci
Uri Osmani
Uri Osmani

Shum mir

Pred 2 meseci
Egzon Behrami
Egzon Behrami

He is just another fucking duchbag

Pred 2 meseci
Tejlor Gjana
Tejlor Gjana

Shum emision i bukur

Pred 2 meseci
justcoments justcoments
justcoments justcoments

Morri vesh se asht ba trendi ne tiktok muzika e tij, kishte hap tiktok me marr lekt 😂

Pred 2 meseci
Love D
Love D

Fiks ahhahahah

Pred 2 meseci
La Bi
La Bi

💪🏻💪🏻

Pred 2 meseci
TimeforLon
TimeforLon

🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥🙏

Pred 2 meseci
{KLAUDIA }
{KLAUDIA }

Kur mer vesh q reperi shqiptar q t pelqen m shum pelqen reperin e huaj q t pelqen m shum ësht nj arsye m shum q t presesh nj bashkpunim prej tyre

Pred 2 meseci
Erald Toskaj
Erald Toskaj

u kenaq me saren don xhoni😂💓

Pred 3 meseci
eva en
eva en

Sa i mire qe eshte🥰

Pred 3 meseci
JOHN 'N
JOHN 'N

Haha

Pred 3 meseci
ma mafia official
ma mafia official

🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙📞📞📞📞📞📞📞📞🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁📱📱📱📱🥁🥁🥁🥁🥁🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📽📽📽🧮🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥📽📽📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🖱🖱🖱🖱🖱🖱🖱🖱⌨⌨⌨⌨⌨⌨⌨📟📟📟📟⌨⌨⌨📟📟📟📟📟📟📟⌨⌨⌨🎞🎞🎞🖲🖲📸🖲🎞📼🧮📲🎤💻🎛🔌🎛📲📲🎻☎️🎻🎧🎼🔔🎷🔔🔔🎸🎸🎤📲🎻📲🎛📲🎤📲🔋💻📲🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨

Pred 3 meseci

Naprej

I Interviewed Youtubers 2 Years Apart......

20:59

Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!

2:12

UŽAS U AMERICI, DONALD TRAMP NAJAVIO HAOS!!

0:52

Bankruptcy: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

21:13

Binjaket - Intervista me Bora Zemanin - Vizion Plus

13:46

DON XHONI | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

34:31

Binjaket - Kejvina Kthella | Episodi 8 - Vizion Plus

1:31:29

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Ogledi 592 tis.

კომედი - ქუთაისელი სასიძო (გაბუ და კაბუ)

10:37

Bufe e Parlamentit - Episodi 7

28:54

I Interviewed Youtubers 2 Years Apart......

20:59

Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!

2:12

UŽAS U AMERICI, DONALD TRAMP NAJAVIO HAOS!!

0:52

Bankruptcy: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

21:13