anna p
anna p

Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

Pred 2 urami
Alfredi_"Official"
Alfredi_"Official"

Super ju lumte goja

Pred 4 urami
opzz xsin
opzz xsin

Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

Pred 6 urami
Rosa Amanda
Rosa Amanda

Bukuroshet,e zotit yjet e sabahut ju lumt vallaha,ma shkrit zemren,lum nana qe u ka lind e U ka rrit mreteshat,e asaji nane,me plot vler,zoti u ruajit me tan familjen jarabi,👍🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pred 20 urami
Shpresa Ramaj
Shpresa Ramaj

Hhaha bash kenga jem edhe une i kam 7 qika❤️❤️

Pred 22 urami
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti

Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

Pred 23 urami
Senade Shala
Senade Shala

Kjo keng me merzit shum me mungon nena shum ishalla esht ne parajs ju lumt goja

Pred dnevom
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana

Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

Pred dnevom
Alajdin Bafqari
Alajdin Bafqari

Ju dua shum respekt nga wiena e austris ♥️♥️🤲🤲👋👋

Pred 2 dnevi
iljan ili
iljan ili

Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

Pred 2 dnevi
opzz xsin
opzz xsin

😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

Pred 6 urami
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj

Jfufm

Pred 2 dnevi
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata

A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

Pred 2 dnevi
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri

😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

Pred 3 dnevi
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred dnevom
Osyo Tv
Osyo Tv

🇦🇿❤🌹

Pred 3 dnevi
mahir emurli
mahir emurli

😂😂😂

Pred 3 dnevi
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

Pred dnevom
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa

Julumt eespekt 🔥🔥

Pred 3 dnevi
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa

Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

Pred 3 dnevi
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj

Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

Pred 3 dnevi
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Pred 3 dnevi
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

Pred 2 dnevi
Donika Bibaj
Donika Bibaj

Zemra ju kendoft

Pred 4 dnevi
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi

O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

Pred 4 dnevi
Aferdita Lika
Aferdita Lika

Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

Pred 4 dnevi
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Adem Ramadanit pra nje Ilahi

Pred 3 dnevi
bofooit gojo
bofooit gojo

Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

Pred 4 dnevi
Sh Pc
Sh Pc

😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

Pred 4 dnevi
bofooit gojo
bofooit gojo

ne Lule xhenetit 🙏🙏

Pred 3 dnevi
tina nesa
tina nesa

Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

Pred 5 dnevi
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini

😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

Pred 5 dnevi
geni ineg
geni ineg

Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

Pred 5 dnevi
bofooit gojo
bofooit gojo

👌🏻

Pred 4 dnevi
Bk Kb
Bk Kb

🇦🇱🇦🇱

Pred 5 dnevi
Sena M
Sena M

SYIMFUDDISHDKNZFLOFLNPNYJDLNYJDOLYBJLNYJYLNYJUYINYJDLNDJLLNDJDIODJKODLNYUDLNYKDNJYLONYDJYLONDJDOPNDJDKHDOYHDJSKDONS

Pred 5 dnevi
Joana Majko
Joana Majko

Shumë këngë e bukur kush u a bënë tekstin e këngën ve nerta nga saranda

Pred 5 dnevi
soinu foig
soinu foig

Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

Pred 5 dnevi
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 5 dnevi
hen ko
hen ko

Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

Pred 5 dnevi
Brother Cletus
Brother Cletus

Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

Pred 6 dnevi
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi

ja es ist albanisch

Pred 3 dnevi
soinu foig
soinu foig

😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

Pred 5 dnevi
Sena M
Sena M

Syuslmyzdosueisnhsknyhskndshsodnjduskneshs donyjyksnj

Pred 6 dnevi
champ 1
champ 1

Srg

Pred 6 dnevi
Saranda Sulejmani
Saranda Sulejmani

Faleminderit na knaqett ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Pred 6 dnevi
Arifaj Arben
Arifaj Arben

Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

Pred 6 dnevi
Azi jusufi
Azi jusufi

Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

Pred 6 dnevi
hen ko
hen ko

😥😥

Pred 5 dnevi
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji

Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

Pred 6 dnevi
erjon nelaj
erjon nelaj

Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

Pred 6 dnevi
Merita Shala
Merita Shala

💗💗

Pred 6 dnevi
Bihi Neli
Bihi Neli

Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

Pred 6 dnevi
Djellona Maloku
Djellona Maloku

MashaAllah ju lumt Allahu ju shperbleftë motrat mustafa 🤲🤲❤

Pred 6 dnevi
Ptao Tom
Ptao Tom

Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

Pred 7 dnevi
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji

Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

Pred 7 dnevi
mitro vica
mitro vica

Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

Pred 7 dnevi
Marek Baszyński
Marek Baszyński

👌🏻

Pred 7 dnevi
Ptao Tom
Ptao Tom

O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

Pred 7 dnevi
minij hooi
minij hooi

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Pred 8 dnevi
Ptao Tom
Ptao Tom

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Pred 6 dnevi
bellaz bellaz
bellaz bellaz

Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred 8 dnevi
senni bgon
senni bgon

Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

Pred 8 dnevi
minij hooi
minij hooi

Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

Pred 8 dnevi
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias

😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

Pred 8 dnevi
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati

Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

Pred 8 dnevi
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri

😥😥

Pred 8 dnevi
cqvio doli
cqvio doli

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Pred 8 dnevi
senni bgon
senni bgon

Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

Pred 8 dnevi
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha

Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

Pred 9 dnevi
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija

😪😪😪🤤

Pred 9 dnevi
Thee Girll
Thee Girll

Oh mama jem! 😣

Pred 9 dnevi
Kamal zeno
Kamal zeno

🌷🌷🌷🌷

Pred 9 dnevi
Florent Berisha
Florent Berisha

👌👌👌👑👑👑⚘⚘⚘🌼🌼💕💕🌟🌟💥💥🥰🥰🥰

Pred 9 dnevi
yuitr loing
yuitr loing

Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

Pred 9 dnevi
cqvio doli
cqvio doli

Ah Nan,Nan <3

Pred 8 dnevi
Elfet Namni
Elfet Namni

A tka lodh pleqnia

Pred 9 dnevi
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi

Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

Pred 9 dnevi
abc
abc

O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

Pred 9 dnevi
butti fdft
butti fdft

🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

Pred 9 dnevi
yuitr loing
yuitr loing

Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

Pred 9 dnevi
Bla Bla
Bla Bla

Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

Pred 9 dnevi
Ali Gashi
Ali Gashi

Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

Pred 9 dnevi
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata

Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

Pred 9 dnevi
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj

ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

Pred 9 dnevi
butti fdft
butti fdft

Nana zemren ta kall

Pred 9 dnevi
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8

😘😇😘😘😘

Pred 9 dnevi
Qefsere Alili
Qefsere Alili

Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

Pred 9 dnevi
Pendije Useini
Pendije Useini

Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

Pred 9 dnevi
nijuo joing
nijuo joing

Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

Pred 9 dnevi
Nexhi Shini
Nexhi Shini

Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

Pred 10 dnevi
lyricsmusik
lyricsmusik

Ah Nan,Nan <3

Pred 10 dnevi
Anisa Gashi
Anisa Gashi

😍😍

Pred 10 dnevi
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj

Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

Pred 10 dnevi
nijuo joing
nijuo joing

Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

Pred 9 dnevi
Alie Paci
Alie Paci

A

Pred 10 dnevi
Baki Berisa
Baki Berisa

Barvo Kosova❤❤❤

Pred 10 dnevi
Mentor Arifi
Mentor Arifi

Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

Pred 10 dnevi