Elvis Berisha
Elvis Berisha

Shum mir bukur ganka

Pred uro
Eri Popaj
Eri Popaj

Respekt per lulin shum kengetar i mir

Pred 2 urami
Artime Dauti
Artime Dauti

U

Pred 3 urami
Dr Ze
Dr Ze

Shum na mungoni me hitet e juaja se di se pse SPÖ knoni MA se BASHKU ❤️❤️❤️❤️

Pred 5 urami
Liseta Berisha
Liseta Berisha

Zemra ju këndoftë gjithmonë Insha'Allah Allahu ju bekoftë ja Rabi ☝️🤲💚❤️🇦🇱

Pred 6 urami
alma stasi
alma stasi

NENA ime shipirti ime zemra ime nuk gjej fjalet per te uruar sot th e shertja ime un sot jam larg teje te qendroja te puthja e te perqafoja e shtrjeta ime mami GEZUAR Ditelindjen te uroj gjithe te mirat e botes sepse ti mertion me shum un motra 😙😙😙😙😙😚ti sot po feston pa mua zemra ime busqeshja ime GEZUAR e luja e jetës time me mungon shummm 😭😭😭😢😢😢😢👑👑GEZUAR JetA ime 😘😘😘😘😍😍😍mami ime ti je gjithshka per mua nuk ka emre me te bukur ne bot se ermi Nene edi qe je duke qar per mua por mos u merzit se do vij nje dite te ndje aromen tende e bukura ime lumtura ime

Pred 6 urami
Saima Ramic
Saima Ramic

She ❤❤❤❤❤😍😍🙄😘🙄🙄❤😍😍😍😍😍😍😍🙄😍😍🙄🙄🙄❤❤😘😘🙄🤗🤗😷😷😘😷

Pred 6 urami
Afrim Xhemaili
Afrim Xhemaili

👏👏👏👏❤️❤️❤️

Pred 7 urami
Afrim Xhemaili
Afrim Xhemaili

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pred 7 urami
Ferdane Osmanaj
Ferdane Osmanaj

Ll 0

Pred 9 urami
Florije Zekaj
Florije Zekaj

Kengtar shum i mir

Pred 10 urami
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi

E vertet mretresha e kombit shqiptar yll bote👍💯🎂🍯👑⭐💎💖🌹🥰🥰🥰

Pred 10 urami
Cllevio Serbiano
Cllevio Serbiano

Cllevio Serbiano e miraton kete kenge

Pred 11 urami
Cllevio Serbiano
Cllevio Serbiano

2021

Pred 11 urami
dragomir george
dragomir george

😍😍😘😘🥰🥰👏👏💖💖

Pred 11 urami
Aleyna Solaker Anna McNulty
Aleyna Solaker Anna McNulty

Aida dukesh yll me ate fustanin por ti kishe floket e zeza ose te perhimta do te ngjanin me shum por prap si yll je I LOVE YOU SO MUCH AIDA DOCI 🤩🤩🤩🤩🤩 Argjnda dukesh si princesh me ate fustanin dhe me ate bukurin qe te ka fal zoti I LOVE YOU SO MUCH ARGJENDA DOCI 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Pred 12 urami
Lindi Dauti
Lindi Dauti

Te lumt goja zoti te rujr peran familjes shendet gjith te mirat inshalla se baben dhe Namen ikam shum larg ne amerek 🤲💫🤲💫🤲

Pred 13 urami
alida flus
alida flus

O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

Pred 13 urami
Florim
Florim

Kalle kosov kalle valla dhe une kame shku ker vjet skam qen qe 6 vite anej ❤ Kosova zemra jone

Pred 13 urami
Klodjana Goli
Klodjana Goli

❤❤☀️☀️

Pred 13 urami
Jonida Lasku
Jonida Lasku

Yu

Pred 15 urami
Ajshe Shabanaj
Ajshe Shabanaj

Shum. Bukur. Motra. Jem

Pred 15 urami
Florije Zekaj
Florije Zekaj

Shum bukur kendon

Pred 22 urami
tin ser
tin ser

993999933

Pred dnevom
Ertan Xhediku
Ertan Xhediku

Violete me kte kange na ke kput shpirtin krejt je e mrekullueshme zoti te bekofte

Pred dnevom
Denis Boneshta
Denis Boneshta

xhdo kenga jote koka e kendum me zemer e thyme :(

Pred dnevom
Albulena Bytyqi
Albulena Bytyqi

Ji8j8j

Pred dnevom
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

Oh zot Babe Nane mi knaq 🕋🕋💐💐

Pred dnevom
Dario Muli
Dario Muli

Shum Kang e mir e mir po knojka

Pred dnevom
Morina Morina
Morina Morina

2021

Pred dnevom
Memi amin
Memi amin

😅😅😅😅💔🤲

Pred dnevom
Sena M
Sena M

Sylmeuslmsusmyjspmyudomd dömdduspelmeuslsnelneeusonsjsonsdjslneejslndjsyllesuslmdjslleudkdlleje sonsusllsjlsuudoneelndjylneilksjoodjusoond d

Pred dnevom
Luan Islami
Luan Islami

14.05.2021

Pred dnevom
Amelia Rosela goga
Amelia Rosela goga

Bravo shum mir

Pred dnevom
Sadete Alija
Sadete Alija

Pp

Pred dnevom
abbsnn cose
abbsnn cose

Prindi ne gjendje per ta qit buken prej goje me ja dhon fmijeve Elhamdulilah ne qe i kemi prinderit E ato qe si kan Allahu i meshiroft u takofshi ne xhenet ❤️

Pred dnevom
Adem Alija
Adem Alija

Pppppppppppppppppppppppppppp

Pred dnevom
Bajram Gasivznasvahna
Bajram Gasivznasvahna

Jashaaaaaaaaaaaaaa oooooopppppppaaaasssssssssss

Pred dnevom
Dritan Halili
Dritan Halili

Kendoni shume bukur ju lumte . 🍓🍓🥰🥰😘😘😘

Pred dnevom
꧁Queen ꧂
꧁Queen ꧂

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Pred dnevom
Toni Isejni
Toni Isejni

2021 ????

Pred dnevom
Sindrit Saiti
Sindrit Saiti

Ermal Fejzullahu ft. Gena - Ajo (Official Video HD) Flori Me Zemer

Pred dnevom
Arsela Vata
Arsela Vata

💕💕💕eeewwwwwwwwwweewwwwww

Pred dnevom
Bini Niti
Bini Niti

Eeqe

Pred dnevom
Ivan Pavic
Ivan Pavic

Bravoooo 🇭🇷💕🇦🇱✌

Pred dnevom
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

277

Pred dnevom
Viola Vata
Viola Vata

Te ruejte Zoti e te kendofte zemra ❤🌹 🙏🕊🇦🇱🕊🇦🇱🕊🇦🇱🕊🇦🇱🙏

Pred dnevom
Viola Vata
Viola Vata

Te kendofte zemra.... Je Artiste.!!!❤🌹 Madhi per Prindrit nuk na heqet kurr🙏🤗Zoti i ruejte e ua shperblefte mundin qe Kane bere per ne. 🙏 se ne Sado qe te mundohemi nuk mundena me ua shperblye.!!!

Pred dnevom
alida flus
alida flus

🥰😍💕💖💝❤

Pred 13 urami
Hamit Kastrati
Hamit Kastrati

S 'kam fjal goja ju lumte se nuk muja me i nal lotet

Pred dnevom
Ervis Salikas
Ervis Salikas

2021 super kenge e shume e vertete qe tezja esht gjysma e nenes respekt per tezet tona te shtrenjta😍😍

Pred dnevom
Greta Stafa
Greta Stafa

🥰🥰🥰super muzik 💞💞

Pred dnevom
Sara K
Sara K

Jevgji

Pred dnevom
valton trolli
valton trolli

Bravo haver digjeee 💥💥👏👏👏👏👏👏🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

Pred dnevom
MIRA MIRA
MIRA MIRA

Kur bejsha ne krye te veti E nuk ta gojsha at fjal Pasha zotin nana jem Qysh mke thon ti mka dal

Pred dnevom
numer one
numer one

Ty te ka hine te te kendoshe qdo lloje kenge se kendone bukure dhe kendone me buzqeshne

Pred dnevom
numer one
numer one

Ti shyret ti rreperre sa mire rreperen po e kendone je si zoja kyre po i kone

Pred dnevom
Meni Beni
Meni Beni

Jasha jasha kosova 🇦🇱🇽🇰

Pred dnevom
Davut Ibryamov
Davut Ibryamov

Super 🙏🙏🙏

Pred dnevom
MahMUT mahMUTI
MahMUT mahMUTI

🤮🤮🤮🤮🤮

Pred dnevom
Vanessa
Vanessa

Super kenge

Pred 2 dnevi
Juli Juli
Juli Juli

Te lumt goja

Pred 2 dnevi
alma stasi
alma stasi

Zemra Ime vallin ime shipirti ime zemra ime nuk gjej fjalet per te then sa te dua ty vella ime je larg Por me zemër jemi nje shpirti ime motra te uroj gjithe te mirat e botes

Pred 2 dnevi
Amelia Rosela goga
Amelia Rosela goga

Te lumte goja bravo ❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖

Pred 2 dnevi
alma stasi
alma stasi

Urime dashuria ime shipirti ime zemra ime nuk gjej fjalet ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Pred 2 dnevi
Elvane Gexha
Elvane Gexha

Djali dajes kajmak te lumt goja rrespekt

Pred 2 dnevi
Elvane Gexha
Elvane Gexha

O zot me ket keng vai em ka plas te lumt

Pred 2 dnevi