Gent Xhaja
Gent Xhaja

Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pred 5 urami
Yllza Elshani
Yllza Elshani

My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

Pred 6 urami
Giannis Kaberis
Giannis Kaberis

Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk

Pred 6 urami
Elli J
Elli J

Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥

Pred 7 urami
Bela Ina
Bela Ina

Bravo bravo SHum mir bravo

Pred 7 urami
Armanda bajrami
Armanda bajrami

Melisa e perferuara. E. Imja

Pred 8 urami
Ersi Ersi
Ersi Ersi

Shum vk kjo

Pred 8 urami
The Arcade
The Arcade

Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare

Pred 9 urami
benard corbaxhi
benard corbaxhi

bukur

Pred 9 urami
vitorie bajrami
vitorie bajrami

Pred 14 urami
CAPX FF
CAPX FF

O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

Pred 21 uro
Juli Laci
Juli Laci

Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

Pred 21 uro
Denada Capi
Denada Capi

Hahahahahahahahahahhahq

Pred 6 urami
Manjola Xhemollari
Manjola Xhemollari

Shum e bukur muzika

Pred 22 urami
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj

Mrekulli😍👌🏻

Pred 23 urami
Dionis Zerva
Dionis Zerva

A eshte reale kjo?

Pred 23 urami
Arta Allushi
Arta Allushi

Keng shum e bukur 😍😍😍

Pred 23 urami
Besie Visha
Besie Visha

Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

Pred 23 urami
Music Records
Music Records

slkey.info/fun/video/oK2btni1iHt6xtg.html ELITA 5 ME FAL REMIX

Pred dnevom
Ergys Gila
Ergys Gila

Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

Pred dnevom
Brahim Krasniqi
Brahim Krasniqi

Mashalla po shkoshi qift

Pred dnevom
mimoza belishaku
mimoza belishaku

bravo shume kenge e bukur Melisa

Pred dnevom
Adriatik Kololli
Adriatik Kololli

Wejden e Kosoves

Pred dnevom
Antonio Pescia
Antonio Pescia

00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky SLkey kto zhulaqet

Pred dnevom
suzi koci
suzi koci

Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

Pred dnevom
Fabjan Durres
Fabjan Durres

Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

Pred dnevom
butriors_BI
butriors_BI

Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

Pred dnevom
Albanian AL
Albanian AL

Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

Pred dnevom
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti

Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

Pred dnevom
Violeta Musai
Violeta Musai

Edhe ti melisa kengen leje

Pred dnevom
Lyrics Girl
Lyrics Girl

Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

Pred dnevom
selina Shala
selina Shala

Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

Pred dnevom
maria gurra
maria gurra

Maria left the chat😂🤷‍♀️

Pred dnevom
Suela Kovarik
Suela Kovarik

Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

Pred dnevom
fouoii gyhh
fouoii gyhh

atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.

Pred 5 urami
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti

melisa je super 💜💜me andi

Pred dnevom
Melisa fan Fan page
Melisa fan Fan page

Love you

Pred dnevom
Etleva Kociu
Etleva Kociu

Bravo Melisa

Pred dnevom
Solo Fort
Solo Fort

Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

Pred dnevom
BC ERI
BC ERI

❤❤❤

Pred dnevom
Kurtaj Lubjana
Kurtaj Lubjana

Yllllll suksese Melisa

Pred dnevom
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja

Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua

Pred dnevom
Elis Coku
Elis Coku

Bravo bravo melisa

Pred dnevom
Esmeralda Feka
Esmeralda Feka

❤💋

Pred dnevom
Mirvete Bajrami
Mirvete Bajrami

Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

Pred dnevom
Brunilda Vathi
Brunilda Vathi

Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

Pred dnevom
Brunilda Vathi
Brunilda Vathi

Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

Pred dnevom
Aleksander Laska
Aleksander Laska

Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

Pred dnevom
Maria Huanita
Maria Huanita

Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

Pred dnevom
2021 jeta qejf e luftë
2021 jeta qejf e luftë

Bravoooo

Pred dnevom
2021 jeta qejf e luftë
2021 jeta qejf e luftë

Super

Pred dnevom
N
N

Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

Pred dnevom
florena Azizi
florena Azizi

keng var leshe

Pred dnevom
neta gjohilani
neta gjohilani

Kush e degjon 100 here ne dite si un !!QFARE M’KE BE TI QFARE M’KE BE ..

Pred dnevom
Jasemina Ramazani
Jasemina Ramazani

Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

Pred dnevom
Anila Miza
Anila Miza

SHUME E BUKUR...... ZERI YT ESHTE KAQ MELODIOZ 👏👏😍

Pred dnevom
Aksel Spahiu
Aksel Spahiu

♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

Pred dnevom
Aksel Spahiu
Aksel Spahiu

Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

Pred dnevom
маria
маria

What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

Pred dnevom
I don't care I love it
I don't care I love it

Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

Pred 2 dnevi
Rezi Era
Rezi Era

O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

Pred 2 dnevi
Gersa Mrishaj
Gersa Mrishaj

Je shum e mir

Pred 2 dnevi
Gjergj Gjoka
Gjergj Gjoka

Great!

Pred 2 dnevi
Crew Review
Crew Review

Kenga fituese per kete vit

Pred 2 dnevi
Irma Shehu
Irma Shehu

Këng ime e preferuar ♥️♥️♥️♥️♥️

Pred 2 dnevi
Genita Nebi
Genita Nebi

💖

Pred 2 dnevi
Summer !!
Summer !!

i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

Pred 2 dnevi
Kleand Bani
Kleand Bani

Yyg8

Pred 2 dnevi
Gena Daçi
Gena Daçi

Shum mire Melisa Bravo

Pred 2 dnevi
Uran Hodda
Uran Hodda

2021😍

Pred 2 dnevi
Lisa
Lisa

Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

Pred 2 dnevi
Lisa
Lisa

A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

Pred 2 dnevi
Ajshe Thaqi
Ajshe Thaqi

Leje

Pred dnevom
Romeo Xh
Romeo Xh

Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

Pred 2 dnevi
Astrit Haxha
Astrit Haxha

leje leje hahaha

Pred 2 dnevi
Ann Rogue
Ann Rogue

Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

Pred 2 dnevi
Seen Seen
Seen Seen

Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart

Pred 14 urami
Erida Baboci
Erida Baboci

Super , super

Pred 2 dnevi
Hilmi Gogofti
Hilmi Gogofti

Ersi

Pred 2 dnevi
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja

Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

Pred 2 dnevi
Gezim Stroka
Gezim Stroka

U qin u qin

Pred 2 dnevi
Geneva Ch
Geneva Ch

O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

Pred 2 dnevi
Pjeter Jakova
Pjeter Jakova

ik o ti

Pred 2 dnevi
Hatixhe Tasini
Hatixhe Tasini

Wow🥰

Pred 2 dnevi